Na wypadek choroby. Ubezpieczenie zdrowotne rodziny


Chociaż podstawowe ubezpieczenie zdrowotne jest nam zagwarantowane przez ZUS i NFZ, w których możemy ubezpieczyć także członków naszych rodzin, coraz więcej z nas decyduje się na wykupienie dodatkowego, zdrowotnego, komercyjnego ubezpieczenia. Jest to bardzo dobry krok. Za niewielką składkę bowiem zyskujemy dodatkowe, bezcenne poczucie bezpieczeństwa, a także dodatkowy pakiet świadczeń w razie choroby.

Na czym polega ubezpieczenie zdrowotne rodziny?

Zdrowie rodziny

Ubezpieczenie zdrowotne rodziny obejmuje wszystkich członków rodziny i zapewnia  dostęp do wysokiej klasy specjalistów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Co szczególni ważne w przebiegu poważnych chorób, nie musimy czekać w kolejce i my albo członek naszej rodziny zostaniemy od razu przyjęci do lekarza. Omawiane ubezpieczenie obejmuje przede wszystkim rodziców oraz dzieci. Jego zakres zależy od wykupionego typu ubezpieczenia, a jego skład może wchodzić:

  • nielimitowane konsultacje pediatryczne
  • całodobową pomoc lekarską
  • nieograniczone wizyty domowe
  • regularne wizyty u dentysty
  • cykliczne badania, w tym RTG płuc i badania poziomu cukru
  • kompleksowe bilanse dla dzieci oraz młodzieży.

Cena zależy od wybranego pakietu, a także liczby osób, które obejmuje. Mogą być to rodzice z jednym dzieckiem, rodziny wielodzietne, a nawet rodzice z dziećmi wymagającymi specjalnej troski.

Zalety rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego

Zalet rodzinnego ubezpieczenia zdrowotnego jest jednak dużo więcej. Przede wszystkim będzie to jego elastyczność, w wielu przypadkach całodobowy dostęp do renomowanych placówek, a także szeroki zakres usług medycznych, do których należy leczenie chirurgiczne, stomatologiczne, rehabilitacja, kardiochirurgia.

Klienci agentów ubezpieczeniowych chwalą sobie także możliwość dostosowania pakietu do osobistych potrzeb. I tak sportowcy mogą wybrać pakiet, obejmujący konsultacje lekarza sportowego oraz rehabilitację, a osoby starsze pakiet kardiologiczny, ortopedyczny i protetyczny.  

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.