Indywidualne ubezpieczenia na życie Warszawa

Ubezpieczenie na życie

Ubezpieczenie na życie

 

Indywidualne ubezpieczenia na życie to coś, o czym warto pomyśleć już dziś. Nawet jeśli perspektywa śmierci wydaje się Państwu daleka i dziwnie nierealna, wyobraźcie sobie sytuację, w której zabraknie Was wśród bliskich. Tragedia odejścia z tego świata ma również wymiar ekonomiczny. Zabraknie Was, ale i dostarczanych przez Was środków. Niektórzy z Państwa mogą czuć się względnie bezpiecznie, mając na przykład zabezpieczenie w formie nieruchomości. Nie bez racji myślicie pewnie, że nieruchomość da się spieniężyć, zabezpieczając przyszłość rodziny. Warto pamiętać jednak, że sprzedaż domu, działki czy mieszkania jest raczej procesem aniżeli szybką akcją. Transakcja swobodnie zająć może i kilka miesięcy. Co zatem z bliskimi, ich potrzebami, obsługą zobowiązań? Zdecydowanie polecamy skorzystanie z oferty indywidualnych ubezpieczeń na życie w Warszawie (Bielany, Tarchomin, Żoliborz, Bemowo, Białołęka). To doskonały sposób na długoterminową i skuteczną ochronę siebie i swoich bliskich. W zależności od polisy ubezpieczyciele oferują zadośćuczynienie w przypadku śmierci, odszkodowanie w związku z zachorowaniem na raka oraz pokrycie kosztów zarówno pochówku, jak i leczenia.

Kto decyduje się na indywidualne ubezpieczenie na życie?

Z polisy na życie, czyli ubezpieczenia chroniącego bliskie osoby, korzystają m.in. osoby:

 • obawiające się poważnych chorób, np. nowotworu,
 • pragnące zabezpieczyć finansowo swoją rodzinę,
 • prowadzące własną firmę,
 • utrzymujące swoją rodzinę.

Najważniejsza forma zabezpieczenia finansowego

Decyzja o ubezpieczeniu na życie zależy od indywidualnych potrzeb i sytuacji każdej osoby. Tego rodzaju ubezpieczenie to jedna z najważniejszych form zabezpieczenia finansowego zarówno dla siebie, jak i swoich bliskich. Często osoby, które decydują się na wykupienie polisy, to osoby, które posiadają stabilną pracę, ale nie są w stanie zapewnić swoim bliskim odpowiedniego zabezpieczenia w przypadku swojej śmierci. Ubezpieczenie na życie pozwala zachować spokój ducha, wiedząc, że rodzina będzie miała środki finansowe na pokrycie wydatków związanych z pochówkiem, opieką medyczną czy też codziennymi wydatkami.

Komfort i bezpieczeństwo bliskich

Trudno jest przewidzieć, co wydarzy się w przyszłości, dlatego warto zadbać o komfort i bezpieczeństwo bliskich już teraz. Pieniądze wypłacone z indywidualnego ubezpieczenia na życie mogą zarówno pokryć zobowiązania finansowe, jak i inne wydatki. Dzięki polisie sfera ekonomiczna rodziny nie ulegnie pogorszeniu, a żałoba oraz proces powrotu do normalności będzie znacznie łatwiejszy. Jeśli zastanawiają się Państwo czy warto zdecydować się na taką polisę, zachęcamy do kontaktu z naszym biurem. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania dla każdego klienta.

Czy warto mieć indywidualne ubezpieczenie na życie?

Decyzja o zakupie ubezpieczenia na życie to bardzo indywidualna sprawa, która zależy od potrzeb i sytuacji każdej osoby. Warto rozważyć jednak kilka argumentów, które mogą przemówić za tym, że warto zdecydować się na tego rodzaju polisę. Każdemu wydaje się, że indywidualne ubezpieczenie na życie to rzecz zbędna, ponieważ nieszczęśliwe wypadki dotyczą wszystkich, tylko nie jego. Rzeczywistość wygląda nieco inaczej. Przecież każdy zna kogoś, kto zginął w sposób absolutnie niespodziewany. Przyczyny zgonu są różne – utonięcia, wypadki samochodowe, potrącenia na przejściu dla pieszych, niewykryte tętniaki i wady serca. Konsekwencje zawsze te same – ból, rozpacz i kluczowe pytanie: co dalej? Wtedy z pomocą przychodzą firmy oferujące indywidualne ubezpieczenia na życie.

Wysokie składki odszkodowań

W przypadku śmierci osoby objętej indywidualnym ubezpieczeniem na życie jej rodzina otrzyma wysokie odszkodowanie. W zależności od wysokości składek oraz stanu zdrowia klienta niekiedy są to kwoty przewyższające milion polskich złotych. Przy rozszerzeniu indywidualnego ubezpieczenia na życie towarzystwo ubezpieczeniowe obejmuje ochroną również nagłe zachorowania, pobyt w szpitalu, koszty poniesione w związku z zakupem leków oraz w przypadku wielu innych nieprzewidzianych okoliczności – znacznego uszczerbku na zdrowiu, wypadku w pracy, wypadku komunikacyjnego, a nawet śmierci w wyniku schorzeń onkologicznych. Warto również pamiętać, że im wcześniej dana osoba zdecyduje się na wykupienie polisy, tym niższą składkę będzie musiała płacić.

Zabezpieczenie przyszłości dzieci, rodziców i małżonków

Powodów, dla których warto zainwestować w ubezpieczenie na życie, jest wiele. Najważniejsze z nich to chęć zabezpieczenia przyszłości swoich dzieci, rodziców oraz małżonków. Działanie takie ma sens, szczególnie jeśli ubezpieczony jest jedynym żywicielem rodziny. Wypłata świadczenia pozwoli m.in. na pokrycie kosztów związanych z pochówkiem. Indywidualnym ubezpieczeniem na życie mogą być objęte osoby dorosłe oraz starsze. W większości wypadków wiek nie jest przeciwwskazaniem, natomiast jeśli Państwa stan zdrowia nie jest satysfakcjonujący, musicie liczyć się ze składką wyższą niż osoby zdrowe.

Gromadzenie kapitału

Warto też rozprawić się z jednym z powszechnych nieporozumień, które budzi się w głowach potencjalnych klientów. Wielu z Państwa myśli przecież – jeśli nie rozchoruję się poważnie, „odkładane” pieniądze przepadną. Pora więc zrozumieć, że indywidualne ubezpieczenie na życie nie jest rozwiązaniem, którego celem jest gromadzenie kapitału. Płacona co miesiąc, niekiedy – raz na kwartał, składka nie buduje puli, z której skorzystacie Państwo w przyszłości. Płacicie, by być objętymi ochroną w konkretnym okresie. I jesteście objęci, nawet gdy nie zachodzi zdarzenie, którego konsekwencją miałaby być wypłata odszkodowania. Sprawa jest więc prosta – „towar”, za który płacicie, to ochrona – i tę dostajecie. Ochrona, czyli zapewnienie, że dostaniecie wsparcie finansowe, kiedy tylko sytuacja życiowa zmusi Was do skorzystania z pomocy. Dodajmy tylko, że o ile poważne schorzenia mogą Was ominąć, czego gorąco życzymy, śmierć nie ominie na pewno. Tym samym „odkładane” pieniądze z pewnością posłużą Waszym bliskim w trudnej sytuacji. Posiadanie ubezpieczenia na życie to nie tylko zabezpieczenie finansowe dla samej osoby ubezpieczonej, ale także dla jej rodziny i bliskich.

Ubezpieczenie w przypadku raka

Nowotwory złośliwe to jedna z najczęstszych przyczyn przedwczesnej śmierci. Szacuje się, że w wyniku raka co roku umiera ponad 8 milionów osób. To tak, jakby w ciągu niespełna pięciu lat z powierzchni Europy mieli zniknąć wszyscy Polacy. Nic dziwnego, że coraz więcej towarzystw ubezpieczeniowych oferuje możliwość rekompensaty finansowej w przypadku zachorowania na raka. Nierzadko kwota ta zostaje poszerzona o zadośćuczynienie za przeprowadzoną operację, a nawet radio- czy chemioterapię. W ramach ubezpieczenia na raka w niektórych przypadkach znajduje się także konsultacja medyczna wykonywana w zagranicznych klinikach.

Fachowa opieka w przypadku choroby

Dane statystyczne wskazują, że najmniejsze szanse na wyzdrowienie mają chorzy na nowotwory płuc, trzustki i wątroby. Liczba pięcioletnich przeżyć w krajach rozwiniętych nie wynosi więcej niż 30%. Oznacza to, że umiera aż siedmiu na dziesięciu Pacjentów. Pozostali szukają porad u specjalistów zarówno krajowych, jak i zagranicznych. Zazwyczaj wiąże się to z ogromnymi kosztami i trudnościami natury logistycznej oraz mentalnej. Dobre ubezpieczenie na raka zapewni Państwu fachową opiekę, pomoc psychologa oraz zabezpieczenie finansów dla Was i dla Waszych bliskich. Ubezpieczenia na raka można łączyć w atrakcyjne pakiety z dobrowolnym ubezpieczeniem zdrowotnym.

Ubezpieczenie grupowe na życie

Ubezpieczenie grupowe na życie skierowane jest do przedsiębiorców chcących zapewnić ochronę życia i zdrowia swoim pracownikom oraz ich rodzinom. Ubezpieczenie pracowników lub dobrowolne ubezpieczenie medyczne rodziny zapewnia wypłatę w razie choroby, lub śmierci ubezpieczonego. Można je rozszerzyć o ubezpieczenie w przypadku nieszczęśliwych wypadków, leczenia w szpitalu, narodzin dziecka lub śmierci członka rodziny. Ubezpieczenie na życie to poczucie bezpieczeństwa, troska o bliskich oraz bezpośrednie wsparcie w chwili kryzysu. Pracownicy na pewno to docenią.

Zalety posiadania ubezpieczenia na życie

Korzyści płynące z posiadania ubezpieczenia na życie to:

 • zabezpieczenie finansowe dla bliskich w przypadku nagłej śmierci osoby ubezpieczonej,
 • ochrona przed poważnymi chorobami,
 • świadczenie na wypadek trwałego uszczerbku na zdrowiu,
 • łatwość w przekazywaniu dziedzictwa w przypadku śmierci osoby ubezpieczonej,
 • zabezpieczenie przyszłości dzieci,
 • zabezpieczenie przed niezdolnością do pracy lub wypadkami,
 • opcje polisy w pełni dostosowane do potrzeb,
 • gwarancja stałej składki przez cały okres ubezpieczenia,
 • poczucie bezpieczeństwa finansowego.

Jakie indywidualne ubezpieczenie na życie wybrać?

Wybór indywidualnego ubezpieczenia na życie może być trudny, gdyż na rynku istnieje wiele różnych polis, które oferują renomowane towarzystwa ubezpieczeniowe. W zależności od potrzeb i oczekiwań, warto rozważyć kilka kwestii, aby dokonać właściwego wyboru, takich jak warunki i koszty ubezpieczenia. Istnieje także możliwość korzystnego łączenia pakietów, np. ubezpieczeń na życie z ubezpieczeniem domu lub mieszkania. Nasz doradca chętnie odpowie na Państwa pytania i zaproponuje ofertę dostosowaną do określonych potrzeb. Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Indywidualne ubezpieczenie na życie a dodatkowe warianty zabezpieczenia

Podejmując decyzję o zakupie indywidualnego ubezpieczenia na życie, warto rozważyć rozszerzenie ochrony o dodatkowe warianty, które zabezpieczą klienta finansowo w razie trwałego inwalidztwa powstałego w wyniku wypadku lub ciężkiej choroby. Ochroną na wypadek trwałego inwalidztwa objęte są osoby, które zawarły umowę dodatkową do umowy podstawowej indywidualnego ubezpieczenia na życie. Dodatkowe ubezpieczenie indywidualne na wypadek trwałego inwalidztwa stanowi podstawę do wypłaty renty dożywotniej.

Jeśli są Państwo zainteresowani dodatkowym ubezpieczeniem na wypadek trwałego inwalidztwa, zachęcamy do skontaktowania się z naszą firmą w Warszawie – poprzez infolinię, e-mailem lub formularz kontaktowy zamieszczony na stronie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące oferowanych przez nas ubezpieczeń na życie i przedstawimy szczegóły oferty. Doradzimy też w kwestii wyboru najkorzystniejszego rozwiązania dla każdego klienta.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biura:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
ul. Pałuków 2 lok. U7, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00