OC działalności gospodarczej

Jeśli nie chcą Państwo ponosić kosztów za opłacenie szkód wyrządzonych na skutek prowadzonej działalności gospodarczej, proponujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń dla firm. OC działalności gospodarczej chroni firmy przed dotkliwymi konsekwencjami finansowymi w przypadku szkód wyrządzonych osobie trzeciej. Szkody te mogą powstać na skutek użytkowanego mienia, jak również z racji źle wykonanych usług. Ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej dodatkowo może zostać objęty produkt wprowadzany do obrotu przez Państwa firmę.

Wykup polisy ubezpieczeniowej w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przynosi firmom szereg korzyści, a nawet może ustrzec je od bankructwa. Przede wszystkim zapewnia spokój właścicielom, którzy nie ponoszą odpowiedzialności finansowej m.in. za wyrządzoną szkodę, źle wykonaną usługę lub wadliwy produkt. Ubezpieczenie OC w podstawowym i dodatkowym zakresie przenosi na firmę ubezpieczeniową odpowiedzialność:

  • za spowodowanie szkody (odpowiedzialność deliktowa o charakterze cywilnoprawnym),
  • za niewywiązanie się lub złe wywiązanie się z warunków umowy (odpowiedzialność kontaktowa),
  • za szkody wyrządzone nieumyślnie,
  • za szkody na zdrowiu osoby trzeciej, która ucierpiała w wypadku,
  • za szkody powstałe na użytkowanym mieniu,
  • za utracone przez osobę trzecią korzyści,
  • za szkody spowodowane przez podwykonawców, z którymi współpracuje ubezpieczony.

Ponadto z polisy opłacane są koszty procesów sądowych, m.in. wynagrodzenia adwokatów i biegłych rzeczoznawców.

Kontakt z naszą agencją ubezpieczeń w Warszawie umożliwi nam dostosowanie oferty do Państwa indywidualnych potrzeb i przedstawienie warunków zakupu polisy. Warto zastanowić się również nad wykupem dodatkowych ubezpieczeń pracodawców, pracowników oraz nieruchomości i samochodów służbowych, co zapewni Państwa firmie kompleksową ochronę.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00