Ubezpieczenia dla firm Warszawa


Ryzyko związane z prowadzeniem firmy nie dotyczy jedynie jej bieżącej działalności, ale też skutków źle wykonanych usług, wadliwych prac, złego zabezpieczenia miejsc, w których działalność jest prowadzona. To sytuacje, w których niezbędne staje się posiadanie polisy OC działalności gospodarczej. Oferujemy ubezpieczenia dla firm. Naszymi klientami są przedsiębiorcy z Warszawy, w tym m.in. dzielnic: Bemowo, Białołęka, Bielany, Tarchomin i Żoliborz. OC dla firm ma na celu zarówno zabezpieczenie majątku konkretnego przedsiębiorstwa, jak i przejęcie odpowiedzialności finansowej za niewłaściwe wykonanie usługi lub też niewywiązanie się z zawartej umowy.

Dlaczego warto ubezpieczyć swoją firmę?

Ponieważ przykłady wydatnie wpływają na wyobraźnię, skupmy się na hipotetycznej, trudnej do pozazdroszczenia sytuacji:

Firma zajmująca się konserwacją zabytków remontuje właśnie wiekowy pałac. Na źle zabezpieczony plac robót dostaje się grupa turystów. Dwoje z nich wpada do odkrytej studni i ulega poważnemu poturbowaniu. To jednak nie koniec problemów przedsiębiorcy. Kilka miesięcy po zakończonych pracach gmina, na zlecenie której prowadzono konserwację, zgłasza się z pretensjami, że część nowych dachówek została źle zamontowana. Z tego względu obiekt należało zamknąć dla zwiedzających, co spowodowało straty działającego w jego wnętrzach muzeum. Dla firmy, która nie była objęta ubezpieczeniem OC działalności gospodarczej, takie zdarzenie może być początkiem końca. Niedopatrzenia i zaniedbania stają się często przyczyną bankructw, a w najlepszym razie – bardzo poważnych problemów finansowych. Można jednak sprawić, że finansowe skutki błędów zostaną przeniesione na towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczyciel wypłaci poszkodowanym należne im środki, a samego przedsiębiorcę wesprze, finansując na przykład koszty związane z procesem sądowym.

Pakiety ubezpieczeń dla przedsiębiorców

Jeśli nie chcą Państwo ponosić kosztów za opłacenie szkód wyrządzonych na skutek prowadzonej działalności gospodarczej, proponujemy atrakcyjne pakiety ubezpieczeń dla firm. OC działalności gospodarczej chroni firmy przed dotkliwymi konsekwencjami finansowymi w przypadku szkód wyrządzonych osobie trzeciej. Szkody te mogą powstać na skutek użytkowania mienia, jak również z racji źle wykonanych usług. Ubezpieczeniem od odpowiedzialności cywilnej dodatkowo może zostać objęty produkt wprowadzany do obrotu przez Państwa firmę. Zakres udzielanego ubezpieczenia dla firm wiąże się z branżą, w której porusza się dana firma.

Polisa ubezpieczeniowa dla właścicieli firm

Każdy przedsiębiorca zdaje sobie sprawę z tego, że prowadzenie własnej działalności gospodarczej może nieść za sobą ryzyko straty. Wykup polisy ubezpieczeniowej w przypadku prowadzenia działalności gospodarczej przynosi firmom szereg korzyści, a nawet może ustrzec je od bankructwa. Przede wszystkim zapewnia spokój właścicielom, którzy nie ponoszą odpowiedzialności finansowej m.in. za wyrządzoną szkodę, źle wykonaną usługę lub wadliwy produkt. Dlatego warto wcześniej pomyśleć o opłacalnej opcji, jaką jest ubezpieczenie firmy. Ubezpieczenie OC w podstawowym i dodatkowym zakresie przenosi na firmę ubezpieczeniową odpowiedzialność:

  • za spowodowanie szkody (odpowiedzialność deliktowa o charakterze cywilnoprawnym),
  • za niewywiązanie się lub złe wywiązanie się z warunków umowy (odpowiedzialność kontaktowa),
  • za szkody wyrządzone nieumyślnie,
  • za szkody na zdrowiu osoby trzeciej, która ucierpiała w wypadku,
  • za szkody powstałe na użytkowanym mieniu,
  • za utracone przez osobę trzecią korzyści,
  • za szkody spowodowane przez podwykonawców, z którymi współpracuje ubezpieczony.

Ponadto z polisy opłacane są koszty procesów sądowych, m.in. wynagrodzenia adwokatów i biegłych rzeczoznawców.

Oferujemy kompleksowe i skuteczne rozwiązania ubezpieczeniowe dla firm z Warszawy i okolic, zapewniające im pełne bezpieczeństwo finansowe, a także ochronę przed różnymi zagrożeniami. Współpraca z nami to nie tylko gwarancja bezpieczeństwa, ale także komfortu i spokoju ducha. Klienci korzystający z naszych usług mogą w pełni skupić się na rozwoju własnego biznesu. Zapewniamy indywidualne podejście do każdego klienta, co pozwala nam zaproponować mu rozwiązania, które są najlepsze dla prowadzonej przez niego działalności gospodarczej.

Kontakt z naszą agencją ubezpieczeń w Warszawie umożliwi nam dostosowanie oferty ubezpieczenia dla firm do Państwa indywidualnych potrzeb i przedstawienie warunków zakupu polisy. Warto zastanowić się również nad wykupem dodatkowych ubezpieczeń pracodawców, pracowników oraz nieruchomości i samochodów służbowych, co zapewni Państwa firmie kompleksową ochronę. W ramach naszych usług dostarczamy odpowiednie rozwiązania ubezpieczeniowe, które spełnią potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów i zabezpieczą ich przed nieprzewidzianymi kosztami. Jesteśmy w stanie doradzić w wyborze najlepszego rozwiązania ubezpieczeniowego dla każdego klienta. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biura:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
ul. Pałuków 2 lok. U7, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00