Ubezpieczenie medyczne

Ubezpieczenie medyczne

ubezpieczenia medyczne

Pakiety medyczne w firmach ubezpieczeniowych takich jak nasza, cieszą się coraz większą popularnością. Pacjenci zniechęceni długimi kolejkami do specjalistów biorą sprawy we własne ręce. Skorzystanie z oferty ubezpieczyciela to dostęp do wykwalifikowanych lekarzy i krótki czas oczekiwania na wizytę. Prognozy ekonomistów są jednoznaczne – to się po prostu opłaca!

Oferujemy ubezpieczenia medyczne, które zapewniają kompleksową ochronę zdrowotną. Nasze produkty są dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów, dzięki czemu zyskują Państwo spokój ducha w przypadku nagłych sytuacji zdrowotnych. W ramach ubezpieczenia medycznego proponujemy szeroki zakres świadczeń, obejmujący między innymi konsultacje lekarskie czy badania diagnostyczne. Dbamy o to, aby nasi klienci mieli szybki dostęp do opieki medycznej najwyższej jakości. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i wyboru ubezpieczenia najlepiej odpowiadającego Państwa potrzebom.

Zalety posiadania indywidualnego pakietu medycznego

Badania wskazują, że czas oczekiwania na wizytę u specjalisty w ramach Narodowego Funduszu Zdrowia wynosi od trzech miesięcy do nawet dziesięciu lat! Na rekonstrukcję więzadeł pacjent musi czekać mniej więcej rok, na wizytę u kardiologa aż dwa lata, a na zabieg wczepienia endoprotezy nie mniej niż 12 miesięcy. Dane są zatrważające. Nic dziwnego, że coraz więcej osób korzysta z dobrowolnych ubezpieczeń zdrowotnych. Najważniejsze zalety tego rozwiązania to jego elastyczność, dostęp do renomowanych placówek i szeroki wachlarz świadczeń gwarantowanych.

Polisy medyczne proponowane w naszej firmie ubezpieczeniowej

Ubezpieczenie medyczne w zależności od przewidywanego budżetu oferuje pacjentom wiele interesujących rozwiązań oraz zróżnicowane pakiety, do których w trakcie trwania umowy zobowiązuje się ubezpieczyciel, np.

  • gwarantowane leczenie chirurgiczne,
  • gwarantowane leczenie stomatologiczne,
  • gwarantowana rehabilitacja,
  • zapewnione kontrole i leczenie u dentysty,
  • pakiet kardiologiczny,
  • ubezpieczenia zdrowotne rodziny
  • opiekę zdrowotną za granicą.

Zawartość polisy ubezpieczenia medycznego można dostosować do swoich potrzeb. W naszym katalogu znajdą Państwo wiele interesujących propozycji. Dla miłośników aktywności fizycznej przeznaczone są oferty z pakietem rehabilitacyjnym i dostępem do lekarza sportowego. Do osób starszych kierujemy polisy z pakietem kardiologicznym, ortopedycznym i protetycznym. Naszych doradców nie ograniczają stereotypy! Podczas rozmowy dowiemy się więcej i zaproponujemy ubezpieczenie odpowiadające Państwa oczekiwaniom.

Zapraszamy!

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.