Doradztwo ubezpieczeniowe


Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Aktywnie przyczyniamy się do rozwoju branży ubezpieczeniowej zarówno w Polsce, jak i na świecie. Lata doświadczenia i wysokie kwalifikacje pozwoliły nam na współpracę z zaufanymi i cenionymi jednostkami.

Obecnie współpracujemy z przedsiębiorstwami działającym zarówno na rynku wewnętrznym, jak i międzynarodowym. Integrujemy działania, mnożymy firmowy kapitał, a efekt synergii osiągamy z korzyścią dla Klientów.

Do grona naszych Klientów zaliczają się sportowcy, osoby starsze, dzieci oraz przedsiębiorcy. Każdy z nich może liczyć na atrakcyjne ubezpieczenie oraz wysoką jakość oferowanych usług. Współpraca z wieloma zróżnicowanymi podmiotami umożliwia dostosowanie oferty do indywidualnych potrzeb Klienta.

Obecnie proponujemy Państwu szeroki wachlarz ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń komunikacyjnych, transportowych oraz medycznych. Stawiamy na wspólne podejmowanie decyzji i przedstawienie oferty w jasny i zrozumiały sposób.

Naszych Klientów zabezpieczamy nie tylko przed następstwami nieszczęśliwym wypadków, ale i ewentualnym oszustwem. Decyzją zarządu współpracujemy firmami o atrakcyjnej ofercie oraz nieposzlakowanej opinii.

Zapraszamy!

 

logo Allianz

logo Ergo Hestia logo Generali logo HDI logo Proama logo Warta
link 4 logo wiener logo uniqua logo uniqua  

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.