Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości 

Ubezpieczenia majątkowe pozwolą Państwu zabezpieczyć majątek, który pracowicie budujecie każdego dnia. Całe życie gromadzicie dorobek, który pragniecie przekazać w spadku swoim dzieciom i wnukom. Inwestujecie w ruchomości i nieruchomości, chcąc, by były zabezpieczone przed ogniem, zalaniem i kradzieżami. Polecamy, by pomyśleć o ubezpieczeniu majątkowym już dziś.

Ubezpieczenia domu i mieszkania

Ubezpieczenie domu i mieszkania to spokojny sen dla Państwa i Waszych bliskich. Towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają wiele atrakcyjnych rozwiązań dotyczących niebezpiecznych i niekomfortowych sytuacji. Zdarzenia losowe objęte podstawowym pakietem ubezpieczeń nieruchomości to pożary, powodzie, zalania, burze, huragany, osunięcie ziemi i eksplozje. Dodatkowo można rozszerzyć ofertę.

Ubezpieczenie domu i działki

Kompleksowe ubezpieczenie domu i działki może obejmować mury, fundamenty, instalacje, meble, sprzęty użytkowe, otoczenie domu i znacznie więcej. Krótko mówiąc – wszystko to, co znajduje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu mieszkalnego. Dlatego ubezpieczenie domu wbrew nazwie obejmuje także chodniki, boiska, trawniki i altanki. Szerokość pakietu dobieramy, opierając się na indywidualnych zaleceniach Klienta oraz rodzaju współwystępujących zagrożeń.

Ubezpieczenie mieszkania

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne cenowo ubezpieczenia mieszkania oraz mienia ruchomego. Współpracujemy z liderami w branży ubezpieczeniowej, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na uchronienie Państwa przed zbędnymi kosztami i rozczarowaniem. Dysponujemy pakietami specjalnymi obejmującymi swym zasięgiem minimalizację negatywnych skutków pękania murów, osiadania budynku, włamania lub zalania obiektu mieszkalnego.

Ubezpieczenie przed kradzieżą

Mieszkanie, dom i obiekt handlowy warto ubezpieczyć przed włamaniem i kradzieżą. Ubezpieczenie majątkowe obejmuje ruchomości zwykłe, sprzęt elektroniczny, ubezpieczenie samochodów oraz ruchomości specjalne, np. dzieła sztuki i drogą biżuterię. Można je rozszerzyć tak, aby ubezpieczenie funkcjonowało także poza miejscem zamieszkania. Tym samym uzyskamy ochronę przed negatywnymi konsekwencjami napadów rabunkowych o charakterze ulicznym. Ponadto, w przypadku wykupienia klauzuli o ochronie prawnej, ubezpieczyciel pokryje koszty związane z podejmowanymi czynnościami prawnymi.

Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

Ubezpieczenie domu warto wzbogacić o klauzulę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Warto je wykupić, jeśli swoim zasięgiem obejmuje szkody spowodowane przez osobę ubezpieczoną lub członka jej rodziny. Ubezpieczenie OC przydaje się w wielu niekomfortowych sytuacjach – gdy zniszczymy coś w domu przyjaciół, gdy nasze dziecko wybije piłką szybę, gdy zalejemy mieszkanie sąsiadów itp. Warto skorzystać z tej możliwości, gdyż koszty ewentualnej naprawy znacznie przewyższają wysokość składki.

Ubezpieczenie mieszkania wynajmowanego

W przypadku, gdy wynajmują Państwo mieszkanie najemcy warto rozważyć zabezpieczenie się przed skutkami działania niosącego szkodę, wywołanego przez osobę wynajmującą. Ubezpieczyć można mieszkanie wynajmowane na wypadek pożaru, zalania i innych zdarzeń wywołanych działaniem najemcy. Ubezpieczenie mieszkania wynajmowanego dotyczy zarówno murów mieszkania jak i jego wyposażenia. Ubezpieczenie to można wzbogacić dodatkową opcją, gwarantującą pomoc specjalisty w razie wystąpienia awarii elektryki, hydrauliki, a nawet sprzętu domowego, m.in. rtv, agd, komputerowego. W razie przypadkowego zatrzaśnięcia drzwi lub zagubienia kluczy przez najemcę można również wezwać ślusarza, który w ramach ubezpieczenia mieszkania rozwiąże sprawnie problem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ubezpieczeń mieszkania wynajmowanego. Nasi doradcy w Warszawie pomogą Państwu podjąć najkorzystniejsze w Państwa sytuacji decyzje dotyczące ubezpieczenia mieszkania.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00