Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenie nieruchomości

Ubezpieczenie nieruchomości 

Ubezpieczenia majątkowe pozwolą Państwu zabezpieczyć majątek, który pracowicie budujecie każdego dnia. Całe życie gromadzicie dorobek, który pragniecie przekazać w spadku swoim dzieciom i wnukom. Inwestujecie w ruchomości i nieruchomości, chcąc, by były zabezpieczone przed ogniem, zalaniem i kradzieżami. Polecamy, by pomyśleć o ubezpieczeniu majątkowym już dziś.

Ubezpieczenia domu i mieszkania

Ubezpieczenie domu i mieszkania to spokojny sen dla Państwa i Waszych bliskich. Towarzystwa ubezpieczeniowe zapewniają wiele atrakcyjnych rozwiązań dotyczących niebezpiecznych i niekomfortowych sytuacji. Zdarzenia losowe objęte podstawowym pakietem ubezpieczeń nieruchomości to pożary, powodzie, zalania, burze, huragany, osunięcie ziemi i eksplozje. Dodatkowo można rozszerzyć ofertę.

Ubezpieczenie domu i działki

Kompleksowe ubezpieczenie domu i działki może obejmować mury, fundamenty, instalacje, meble, sprzęty użytkowe, otoczenie domu i znacznie więcej. Krótko mówiąc – wszystko to, co znajduje się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektu mieszkalnego. Dlatego ubezpieczenie domu wbrew nazwie obejmuje także chodniki, boiska, trawniki i altanki. Szerokość pakietu dobieramy, opierając się na indywidualnych zaleceniach Klienta oraz rodzaju współwystępujących zagrożeń.

Ubezpieczenie mieszkania

W naszej ofercie znajdą Państwo atrakcyjne cenowo ubezpieczenia mieszkania oraz mienia ruchomego. Współpracujemy z liderami w branży ubezpieczeniowej, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam na uchronienie Państwa przed zbędnymi kosztami i rozczarowaniem. Dysponujemy pakietami specjalnymi obejmującymi swym zasięgiem minimalizację negatywnych skutków pękania murów, osiadania budynku, włamania lub zalania obiektu mieszkalnego. Wypłacone świadczenie z powodu szkody pozwoli Państwu na szybkie wykonanie remontu, naprawy lub zakup skradzionego sprzętu. Ubezpieczenie mieszkania to najlepszy sposób na zabezpieczenie zgromadzonego majątku.

Ubezpieczenie mieszkania może obejmować całe mieszkanie, ale także przynależące do nieruchomości pomieszczenia typu garaż, piwnica, miejsce parkingowe, czy komórka lokatorska. W ramach tego ubezpieczenia można uwzględnić również stałe elementy mieszkania (np. ściany) oraz przedmioty (np. sprzęt lub meble).

Gwarantujemy, że w naszym biurze ubezpieczeniowym zlokalizowanym w Warszawie wybiorą Państwo ubezpieczenie mieszkania, które najbardziej odpowiada oczekiwaniom oraz potrzebom. Nasi doradcy pomogą w doborze zakresu ochrony, zakresu wyłączeń oraz sumy ubezpieczenia, tak aby każdy klient czuł się bezpiecznie i komfortowo.

Czy warto ubezpieczyć mieszkanie?

Zakup mieszkania to ważny moment w życiu człowieka. Każdy z nas chce posiadać swoje bezpieczne miejsce, do którego będzie chętnie wracał. Dla wielu osób wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia pozwala na uzyskanie spokoju i poczucia, że ich majątek jest chroniony. Niestety, nieposiadanie ubezpieczenia mieszkania, w razie kradzieży lub zdarzenia losowego, konieczne będzie pokrycie wszystkich kosztów z własnej kieszeni. Aby uniknąć takich sytuacji, warto skorzystać z oferty biura ubezpieczeniowego i wybrać optymalną polisę.

Jeśli pragną Państwo uzyskać szczegółowe informacje i upewnić się, że ubezpieczenie mieszkania to dobra decyzja, zapraszamy do naszego biura w Warszawie. Dokładnie wyjaśnimy, czego nie może zabraknąć w odpowiednim ubezpieczeniu i czym kierować się podczas wyboru tego najlepszego.

Ubezpieczenie przed kradzieżą

Mieszkanie, dom i obiekt handlowy warto ubezpieczyć przed włamaniem i kradzieżą. Ubezpieczenie majątkowe obejmuje ruchomości zwykłe, sprzęt elektroniczny, ubezpieczenie samochodów oraz ruchomości specjalne, np. dzieła sztuki i drogą biżuterię. Można je rozszerzyć tak, aby ubezpieczenie funkcjonowało także poza miejscem zamieszkania. Tym samym uzyskamy ochronę przed negatywnymi konsekwencjami napadów rabunkowych o charakterze ulicznym. Ponadto, w przypadku wykupienia klauzuli o ochronie prawnej, ubezpieczyciel pokryje koszty związane z podejmowanymi czynnościami prawnymi.

Odpowiedzialność cywilna w życiu prywatnym

Ubezpieczenie domu warto wzbogacić o klauzulę odpowiedzialności cywilnej w życiu prywatnym. Warto je wykupić, jeśli swoim zasięgiem obejmuje szkody spowodowane przez osobę ubezpieczoną lub członka jej rodziny. Ubezpieczenie OC przydaje się w wielu niekomfortowych sytuacjach – gdy zniszczymy coś w domu przyjaciół, gdy nasze dziecko wybije piłką szybę, gdy zalejemy mieszkanie sąsiadów itp. Warto skorzystać z tej możliwości, gdyż koszty ewentualnej naprawy znacznie przewyższają wysokość składki.

Ubezpieczenie mieszkania wynajmowanego

W przypadku, gdy wynajmują Państwo mieszkanie najemcy warto rozważyć zabezpieczenie się przed skutkami działania niosącego szkodę, wywołanego przez osobę wynajmującą. Ubezpieczyć można mieszkanie wynajmowane na wypadek pożaru, zalania i innych zdarzeń wywołanych działaniem najemcy. Ubezpieczenie mieszkania wynajmowanego dotyczy zarówno murów mieszkania jak i jego wyposażenia. Ubezpieczenie to można wzbogacić dodatkową opcją, gwarantującą pomoc specjalisty w razie wystąpienia awarii elektryki, hydrauliki, a nawet sprzętu domowego, m.in. rtv, agd, komputerowego. W razie przypadkowego zatrzaśnięcia drzwi lub zagubienia kluczy przez najemcę można również wezwać ślusarza, który w ramach ubezpieczenia mieszkania rozwiąże sprawnie problem. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą ubezpieczeń mieszkania wynajmowanego. Nasi doradcy w Warszawie pomogą Państwu podjąć najkorzystniejsze w Państwa sytuacji decyzje dotyczące ubezpieczenia mieszkania.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.