Ubezpieczenie wypadkowe


Ubezpieczenie wypadkowe, podobnie jak zdrowotne, znajduje się na liście obowiązkowych świadczeń pracowniczych. Jednak w przypadku objętych nim osób dostęp np. do bezpłatnej rehabilitacji, jest mocno ograniczony. Z jednej strony trzeba długo czekać na wizytę u specjalisty, z drugiej liczba przysługujących nieodpłatnie godzin rehabilitacji zazwyczaj nie jest wystarczająca do uzyskania pełnej sprawności. W efekcie tracimy możliwość powrotu do zdrowia, chyba że stać nas na świadczenia odpłatne. Najczęściej wypadek powoduje też długą niezdolność do pracy, więc jeśli nie przysługuje nam renta, w tym czasie pozostajemy bez środków do życia. Jedynym ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się prywatna polisa z ubezpieczeniem NNW.

W ramach dodatkowego ubezpieczenia medycznego można wykupić u nas pakiet świadczeń związanych z opieką po wypadku. Ci z Państwa, którzy decydują się na tego rodzaju polisę, objęci są dodatkową ochroną w sytuacji konieczności leczenia urazów, które są jego skutkiem. Ubezpieczenie medyczne w tym zakresie dotyczy zarówno leczenia szpitalnego, jak i jego następstw. Oznacza to, że wypłacamy świadczenia pieniężne za każdy dzień hospitalizacji, jak również za czas rekonwalescencji. Środki finansowe przysługują także za przebyte na skutek wypadku operacje i zabiegi chirurgiczne.

Dodatkową polisę wypadkową u naszego agenta może wykupić osoba prywatna oraz firma zainteresowana lepszym ubezpieczeniem pracownika od zdarzeń losowych, które mogą wydarzyć się w pracy. Oferta w tym zakresie jest bardzo elastyczna, dlatego można ją dostosować do własnych potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00