Ubezpieczenie wypadkowe


Ubezpieczenie wypadkowe, podobnie jak zdrowotne, znajduje się na liście obowiązkowych świadczeń pracowniczych. Jednak w przypadku objętych nim osób dostęp np. do bezpłatnej rehabilitacji, jest mocno ograniczony. Z jednej strony trzeba długo czekać na wizytę u specjalisty, z drugiej liczba przysługujących nieodpłatnie godzin rehabilitacji zazwyczaj nie jest wystarczająca do uzyskania pełnej sprawności. W efekcie tracimy możliwość powrotu do zdrowia, chyba że stać nas na świadczenia odpłatne. Najczęściej wypadek powoduje też długą niezdolność do pracy, więc jeśli nie przysługuje nam renta, w tym czasie pozostajemy bez środków do życia. Jedynym ratunkiem w takiej sytuacji może okazać się prywatna polisa z ubezpieczeniem NNW.

W ramach dodatkowego ubezpieczenia medycznego można wykupić u nas pakiet świadczeń związanych z opieką po wypadku. Ci z Państwa, którzy decydują się na tego rodzaju polisę, objęci są dodatkową ochroną w sytuacji konieczności leczenia urazów, które są jego skutkiem. Ubezpieczenie medyczne w tym zakresie dotyczy zarówno leczenia szpitalnego, jak i jego następstw. Oznacza to, że wypłacamy świadczenia pieniężne za każdy dzień hospitalizacji, jak również za czas rekonwalescencji. Środki finansowe przysługują także za przebyte na skutek wypadku operacje i zabiegi chirurgiczne.

Dodatkową polisę wypadkową u naszego agenta może wykupić osoba prywatna oraz firma zainteresowana lepszym ubezpieczeniem pracownika od zdarzeń losowych, które mogą wydarzyć się w pracy. Oferta w tym zakresie jest bardzo elastyczna, dlatego można ją dostosować do własnych potrzeb.

Dla kogo polecane jest ubezpieczenie wypadkowe?

Z oferty ubezpieczenia wypadkowego mogą skorzystać przedstawiciele tzw. wolnych zawodów, przedsiębiorcy oraz pracownicy zatrudnieni na umowy cywilnoprawne, np. umowę o dzieło lub zlecenie. Tak naprawdę, prywatna polisa z ubezpieczeniem NNW polecana jest każdemu, kto pragnie zabezpieczyć się na wypadek niezdolności do pracy. Chętni mogą skorzystać z bogatej oferty pakietów, które gwarantują opiekę i ochronę w sytuacji nagłego wypadku lub urazu.

Powiedzenie „wypadki chodzą po ludziach” często przewija się w naszym języku i to nie bez powodu. Warto zdecydować się na wykupienie prywatnego ubezpieczenia wypadkowego, które może okazać się nieocenioną pomocą w trudnych sytuacjach. Nasi agenci ubezpieczeni wskażą Państwu, jaką polisę wybrać.

Co może zapewniać ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków?

Dostępnych jest wiele wariantów ubezpieczeń następstw nieszczęśliwych wypadków. Pomożemy Państwu wybrać najbardziej zadowalający. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków ma na celu pokrycie kosztów leczenia, pobytu w szpitalu, a także okresu rekonwalescencji. Niektóre opcje polis następstw nieszczęśliwych wypadków przewidują dostęp do prywatnych wizyt lekarskich, bez potrzeby długiego oczekiwania na wolny termin. Ubezpieczenie następstw nieszczęśliwych wypadków może także refundować zakup leków i środków medycznych, potrzebnych do leczenia. Jeśli osoba ubezpieczona poniosła śmierć na skutek wypadku, ubezpieczyciel zapewnia wypłatę kwoty ubezpieczenia osobie uposażonej. Jeśli są Państwo zainteresowani zawarciem umowy ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków zachęcamy do podjęcia współpracy z naszą firmą w Warszawie. Przedstawimy Państwu pełen zakres dostępnych wariantów i dopasujemy polisę, która w pełni zaspokoi Państwa oczekiwania.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.