Ubezpieczenie floty pojazdów

Ubezpieczenie floty pojazdów

Ubezpieczenie floty pojazdów to oferta adresowana do korporacji, firm przewozowych, spedycyjnych i transportowych. Pakiety ubezpieczeniowe obejmują samochody osobowe, ciężarowe i autokary. Skorzystanie z tej oferty to oszczędność czasu i pieniędzy. Dzięki niej nie musimy ubezpieczać każdego pojazdu z osobna, a w przypadku wszelkich niedogodności otrzymamy kompleksową pomoc.

Na czym polega ubezpieczenie floty pojazdów?

Ubezpieczenie floty pojazdów to duże udogodnienie dla właścicieli, prezesów i zarządców firm. Jeśli przedsiębiorstwo dysponuje liczbą pojazdów większą niż 5, możliwe jest ubezpieczenie wszystkich samochodów firmy jednocześnie. Ubezpieczyciele oferują w materii wiele interesujących rozwiązań, a w związku ze wzrostem liczby działalności gospodarczych w Polsce aktualne oferty ubezpieczeń floty pojazdów cechuje coraz większa elastyczność. Pojazd firmowy możemy ubezpieczyć na kilka sposobów. Czasami wystarczy ograniczyć się do obligatoryjnego pakietu OC, niekiedy jednak zachodzi konieczność wykupienia dodatkowych polis.

Ubezpieczenie floty pojazdów – rodzaje

To od nas zależy, jakie ubezpieczenie floty pojazdów wybierzemy. Wpływ na ostateczną decyzję powinien mieć rodzaj ubezpieczonych samochodów, poziom ich eksploatacji oraz właściwe zastosowanie. Właściciele firm spedycyjnych i transportowych najczęściej wybierają ubezpieczenie wzbogacone o niezbędny w tym przypadku pakiet Assistance. Z kolei, jeśli chodzi o przewoźników osobowych, jednym z najczęściej wybieranych rozszerzeń jest ubezpieczenie ochrony prawnej.

Współczesne towarzystwa ubezpieczeniowe oferują następujące ubezpieczenia floty pojazdów:

Możliwości jest bardzo wiele, a ostateczna decyzja należy do nas. Ważne, żeby nie podejmować jej pochopnie. Skutki mogą być fatalne, dlatego nalegamy, aby przykre i czasochłonne formalności oddać w ręce profesjonalistów.

Ile kosztuje ubezpieczenie floty pojazdów?

Wysokość opłat związanych z ubezpieczeniem floty pojazdów zależy od liczby pojazdów, ich stanu technicznego, długości obowiązywania umowy, wykupionych pakietów oraz częstotliwości występowania szkód. Odpowiednie zbilansowanie tych czynników pozwala na uzyskanie atrakcyjnej oferty. Równie ważne jest to, kto jest prawowitym właścicielem samochodów firmy. Pojazdy leasingowe zazwyczaj podlegają innym stawkom niż pojazdy będące bezpośrednią własnością przedsiębiorstwa. Nie zawsze sprawdza się zasada, że to co droższe, jest lepsze, dlatego w sprawie ubezpieczenia floty pojazdów warto skontaktować się ze specjalistą.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.