Ubezpieczenia dla biznesu

Ubezpieczenie biznesu

ubezpieczenia dla firm

Dzięki szerokiej gamie ubezpieczeń, które przeznaczone są dla przedsiębiorców, prowadzący firmy mogą czuć się bezpieczniej. Ubezpieczenia dla biznesu obejmują polisy chroniące pracowników, pracodawców, mienie i zapewniające ochronę z tytułu odpowiedzialności cywilnej. Dzięki dobrej polisie łatwiej minimalizować straty moralne i finansowe.

Ochrona pracowników

Większość renomowanych zakładów pracy obejmuje pracowników nie tylko obowiązkowymi składkami ZUS, ale i wysokiej jakości ubezpieczeniem na życie. Jest to czynnik motywujący do pracy i poprawiający wizerunek pracodawcy. W ramach świadczeń gwarantowanych rodzina pracowników otrzyma zadośćuczynienie w przypadku śmierci lub ciężkiej choroby osoby ubezpieczonej.

Ubezpieczenia dla prowadzących działalność gospodarczą

Rosnąca świadomość przedsiębiorców sprawia, że coraz popularniejsze stają się ubezpieczenia dla prowadzących działalność gospodarczą. Jeśli więc prowadzicie Państwo działalność, która niesie za sobą duże ryzyko wypadku Waszych pracowników, warto rozważyć dodatkową ochronę. Ubezpieczenie pracodawcy chroni przedsiębiorcę przed konsekwencjami wypadku, jakiemu – w godzinach pracy – ulec może jego pracownik. Obowiązek wypłacenia odszkodowania za poniesione straty i uszczerbek na zdrowiu bierze na siebie towarzystwo ubezpieczeniowe. Polisa chroni interesy pracownika i zabezpiecza właściciela firmy.

OC firmy

OC dla firm to polisa zabezpieczająca Państwa przed roszczeniami osób trzecich, które w wyniku wykonywanych przez Was czynności doznały szkody materialnej, duchowej lub zdrowotnej. Inaczej mówiąc, jest to nic innego jak ubezpieczenie pracodawcy. Ubezpieczeniem OC działalności gospodarczej można objąć szkody powstałe w wyniku nieprawidłowego wykonania usług lub produktu, np. źle skonstruowanego budynku, który przyczynił się do katastrofy budowlanej. Postępowań sądowych o wskazanym charakterze jest coraz więcej, a ich wyniki nie zawsze przechylają szalę na korzyść przedsiębiorców. Wielokrotnie odnotowano przypadki odszkodowań znacznie wyższych niż roczny dochód firmy, co finalnie doprowadziło do jej bankructwa. Niektóre przedsiębiorstwa są zobligowane do wykupienia polisy OC działalności gospodarczej. Są to przedstawiciele firm budowlanych, placówek medycznych, kancelarii adwokackich i innych przedsiębiorstw, w których każdy, nawet najmniejszy błąd może kosztować więcej niż przychody firmy. Każdemu z nich służymy fachową radą i pomagamy w wybraniu idealnej i ekonomicznej oferty ubezpieczeń.

Ubezpieczenie auta firmowego

Pomożemy w wybraniu rozsądnej i solidnej oferty ubezpieczenia auta firmowego. W zależności od tego, czy chodzi o jednoosobową działalność gospodarczą, czy średnią lub małą firmę, przedstawimy szereg nieszablonowych rozwiązań, które znacznie obniżą koszty ubezpieczenia samochodu należącego do firmy. Jednocześnie znajdziemy ofertę prezentującą szeroki wachlarz efektywnych rozwiązań w zakresie likwidacji szkód i ubezpieczenia assistance zarówno w Polsce, jak i za granicą.

Ubezpieczenie mienia firmy

Zapewniamy kompleksowe ubezpieczenie nieruchomości, pojazdów oraz środków obrotowych. Ofertę każdorazowo dostosowujemy do potrzeb Klienta. W ramach prowadzonej działalności oferujemy następujące możliwości ubezpieczenia mienia firmy:

 • ubezpieczenie nieruchomości,
 • ubezpieczenie środków obrotowych,
 • ubezpieczenie maszyn oraz narzędzi pracy,
 • ubezpieczenie mienia powierzonego w celach wykonania naprawy lub usługi,
 • ubezpieczenie przedmiotów wykorzystywanych do prowadzenia działalności,
 • ubezpieczenie nakładów inwestycyjnych,
 • ubezpieczenie rzeczy najmowanych,
 • ubezpieczenie floty
 • firmowe OC,
 • ubezpieczenie mienia w transporcie (Cargo),
 • ubezpieczenie przewoźnika w ruchu krajowym i międzynarodowym.

Poszczególne ubezpieczenia w większości przypadków można ze sobą łączyć w dowolnych konfiguracjach. Zapewniamy fachowe doradztwo i kompleksową realizację zamówienia.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.