Ubezpieczenie mieszkania Warszawa


Ubezpieczenie mieszkania jest jednym z ważniejszych elementów ochrony dóbr materialnych. Niezależnie od tego, czy są Państwo właścicielami mieszkania, czy tylko je wynajmują, ubezpieczenie tego rodzaju zapewni Państwu spokój i bezpieczeństwo finansowe w przypadku wystąpienia nieprzewidzianych zdarzeń. Dostarczamy ubezpieczenia dla klientów z Warszawy (Bemowa, Białołęki, Bielan, Tarchomina, Żoliborza) i okolic. Oferujemy także ubezpieczenie domu. Nasi klienci mogą czuć się bezpiecznie w swoim mieszkaniu i domu, wiedząc, że ich mienie jest odpowiednio zabezpieczone. Gwarantujemy konkurencyjne ceny ubezpieczeń oraz szeroki zakres ochrony.

Jaki jest zakres ochrony w przypadku ubezpieczenia mieszkania?

Ubezpieczenie mieszkania zwykle obejmuje kilak rodzajów ryzyka, w tym np. pożar, zalanie, kradzież wyposażenia, a także szkody wyrządzone przez osoby trzecie. W przypadku wystąpienia któregokolwiek z tych zdarzeń, ubezpieczyciel wypłaci Państwu odszkodowanie, które pokryje koszty naprawy lub remontu mieszkania oraz ewentualne straty, które wynikły z kradzieży lub zniszczenia Państwa mienia. Przy wyborze odpowiedniej polisy warto skorzystać z pomocy agenta ubezpieczeniowego, który pomoże Państwu wybrać najkorzystniejszą ofertę. Dbamy o to, aby oferowane przez nas polisy ubezpieczeniowe w pełni spełniały potrzeby i oczekiwania naszych klientów. Oferujemy zarówno polisy standardowe, jak i ubezpieczenia rozszerzone zapewniające jeszcze szerszy zakres ochrony.

Czy każde mieszkanie można zabezpieczyć?

Ubezpieczyciele oferują polisę dla każdego typu mieszkania, o ile budynek, w którym takie mieszkanie się znajduje, spełnia wymogi bezpieczeństwa. Podstawowa ochrona zawiera zwykle 10-20 zdarzeń losowych, które mogą różnić się nieco u poszczególnych ubezpieczycieli. Jeżeli więc zależy Państwu na jakimś konkretnym ryzyku, warto to sprawdzić w OWU (ogólnych warunkach umowy), jeszcze przed zakupem polisy. Warto wiedzieć, że podstawowe ubezpieczenie mieszkania zagwarantuje ochronę finansową w razie zniszczenia ścian i stałych elementów nieruchomości, tj. paneli podłogowych, armatury sanitarnej czy zabudowanych mebli. Zakup rozszerzenia do polisy pozwala chronić także wyposażenie w postaci np. dywanów czy różnego rodzaju elementów wystroju wnętrz.

Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania dotyczące oferowanych przez nas ubezpieczeń mieszkań i przedstawimy szczegóły oferty. Współpracujemy wyłącznie z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dzięki czemu mamy pewność wysokiej jakości oferowanych przez nas produktów. Chętnie pomożemy także w wyborze konkretnej polisy, która w pełni spełni Państwa oczekiwania. Jesteśmy przekonani, że w zakresie ubezpieczeń sprostamy potrzebom nawet najbardziej wymagających klientów z Warszawy i okolic. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie i satysfakcja.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biura:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
ul. Pałuków 2 lok. U7, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00