Ubezpieczenie zdrowotne rodziny


Korzystając z naszej oferty prywatnych polis medycznych, mogą Państwo zapewnić zdecydowanie wyższy poziom opieki lekarskiej sobie i członkom swojej rodziny. Proponowane przez nas ubezpieczenie zdrowotne może objąć współmałżonków oraz dzieci osoby, na którą wypisana jest polisa. Ten rodzaj ubezpieczenia powala na dostęp do wysokiej klasy specjalistów w Polsce, jak również za granicą. Potrzebnych wizyt nie poprzedza oczekiwanie w kolejce ani konieczność zorganizowania skierowania. Wszystko załatwiamy od ręki, dzięki czemu powrót do zdrowia jest szybszy i bardziej komfortowy.

W zależności od wybranego typu ubezpieczenia można uzyskać nielimitowane konsultacje pediatryczne, całodobową pomoc lekarską oraz nieograniczone wizyty domowe. Istnieje możliwość wzbogacenia polisy ubezpieczeniowej o regularne wizyty u dentysty, cykliczne badania, np. RTG płuc, badania poziomu cukru oraz kompleksowe bilanse dla dzieci i młodzieży. Przy wykupie rodzinnego ubezpieczenia istnieje też możliwość leczenia za granicą.

Cena ubezpieczenia zdrowotnego rodziny zależy od liczby osób objętych świadczeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo polisy ubezpieczeniowe dla osób z jednym dzieckiem, dla rodzin wielodzietnych oraz rodziców z dziećmi wymagającymi specjalistycznej opieki lekarskiej. Ze swojej strony zapewniamy fachowe doradztwo i znalezienie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00