Ubezpieczenie zdrowotne rodziny


Korzystając z naszej oferty prywatnych polis medycznych, mogą Państwo zapewnić zdecydowanie wyższy poziom opieki lekarskiej sobie i członkom swojej rodziny. Proponowane przez nas ubezpieczenie zdrowotne rodziny może objąć współmałżonków oraz dzieci osoby, na którą wypisana jest polisa. Ten rodzaj ubezpieczenia powala na dostęp do wysokiej klasy specjalistów w Polsce, jak również za granicą. Potrzebnych wizyt nie poprzedza oczekiwanie w kolejce ani konieczność zorganizowania skierowania. Wszystko załatwiamy od ręki, dzięki czemu powrót do zdrowia jest szybszy i bardziej komfortowy.

W zależności od wybranego typu ubezpieczenia można uzyskać nielimitowane konsultacje pediatryczne, całodobową pomoc lekarską oraz nieograniczone wizyty domowe. Istnieje możliwość wzbogacenia polisy ubezpieczeniowej o regularne wizyty u dentysty, cykliczne badania, np. RTG płuc, badania poziomu cukru oraz kompleksowe bilanse dla dzieci i młodzieży. Przy wykupie rodzinnego ubezpieczenia istnieje też możliwość leczenia za granicą.

Cena ubezpieczenia zdrowotnego rodziny zależy od liczby osób objętych świadczeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo polisy ubezpieczeniowe dla osób z jednym dzieckiem, dla rodzin wielodzietnych oraz rodziców z dziećmi wymagającymi specjalistycznej opieki lekarskiej. Ze swojej strony zapewniamy fachowe doradztwo i znalezienie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb.

Dlaczego warto skorzystać z ubezpieczenia zdrowotnego rodziny?

Pakiet ubezpieczenia zdrowotnego rodziny pozwala na dostęp do wysokiej klasy specjalistów krajowych i zagranicznych. Wizyty nie poprzedza marnowanie czasu w kolejce ani proszenie o skierowanie. Wszystko załatwiamy od ręki, dzięki czemu powrót do zdrowia jest szybszy i bardziej komfortowy. Ubezpieczenie zdrowotne rodziny obejmuje rodziców oraz dzieci. W zależności od typu ubezpieczenia można uzyskać nielimitowane konsultacje pediatryczne, całodobową pomoc lekarską oraz nieograniczone wizyty domowe. Istnieje możliwość wzbogacenia polisy ubezpieczeniowej o regularne wizyty u dentysty, cykliczne badania, np. RTG płuc, badania poziomu cukru oraz kompleksowe bilanse dla dzieci oraz młodzieży. Wiele firm ubezpieczeniowych oferuje rozbudowaną opcję korzystania z placówek pomocy doraźnej. Istnieje możliwość leczenia za granicą w ramach ubezpieczenia zdrowotnego rodziny.

Cena ubezpieczenia zdrowotnego rodziny zależy od liczby osób objętych świadczeniami. W naszej ofercie znajdą Państwo polisy ubezpieczeniowe dla osób z jednym dzieckiem, dla rodzin wielodzietnych oraz rodziców z dziećmi wymagającymi specjalnej troski. Ze swojej strony zapewniamy fachowe doradztwo i znalezienie oferty dostosowanej do Państwa potrzeb. Zapraszamy!

Na jakich zasadach działa dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne rodziny?

Na podstawie zawartej umowy dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego rodziny opłacają Państwo co miesiąc składkę ubezpieczeniową. Uprawnia to Państwa oraz członków Państwa rodziny zgłoszonych do ubezpieczenia do korzystania z usług określonych w umowie placówek medycznych. Zapewniamy Państwu kompleksowe porady w zakresie wyboru optymalnego sposobu ubezpieczenia zdrowotnego Państwa rodziny. Wyjaśnimy w sposób wyczerpujący wszelkie zawiłości, które napotkają Państwo w umowie ubezpieczeniowej. Rzetelnie pokierujemy Państwa w stronę najkorzystniejszych rozwiązań, które zapewnią wystarczającą ochronę i natychmiastową pomoc Państwa rodzinie.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.