Ubezpieczenie samochodu firmy


W wielu branżach flota aut stanowi środek do uzyskania przychodu. Nawet w firmach, które nie zajmują się transportem jako takim, trudno wyobrazić sobie płynne funkcjonowanie i prowadzenie działalności operacyjnej przedsiębiorstwa bez wsparcia samochodów. Poprzez bardzo intensywne użytkowanie samochody firmowe są tym bardziej narażone na wystąpienie niepożądanych zdarzeń. Dlatego też proponujemy ubezpieczenie samochodu firmy, z którym służbowe auta zostaną objęte pełną ochroną od finansowych skutków wypadków i innych zdarzeń losowych. W ramach pakietu podstawowego oferujemy OC i AC, a dodatkowo możliwość ochrony NNW i usług assistance.

Warto zastanowić się nad tym, jakie kryteria biorą pod uwagą towarzystwa, uznając samochód za firmowy. Z perspektywy przedsiębiorcy – samochodem firmowym jest wóz, którego koszty użytkowania pojawiają się po stronie kosztów firmy. Ze strony ubezpieczyciela sprawa jest nieco bardziej złożona. Towarzystwa uznają bowiem samochód za firmowy, jeśli nie ma przypisanego głównego użytkownika, a w dowodzie rejestracyjnym jako właściciel figuruje przedsiębiorstwo lub leasingodawca.

Dlaczego warto zdecydować się na ubezpieczenie samochodu na firmę?

Ubezpieczenie samochodu na firmę to nie tylko obowiązek, ale także sposób na zabezpieczenie swojego biznesu przed nieprzewidzianymi wydarzeniami. W przypadku kolizji, awarii czy kradzieży pojazdu, ubezpieczenie pokrywa koszty naprawy, wymiany części lub odszkodowanie za utracone mienie. Dzięki temu firma nie musi martwić się o nieprzewidziane wydatki.

Ubezpieczenie samochodu firmy chroni przed roszczeniami osób trzecich w przypadku wypadku spowodowanego przez kierowcę samochodu firmy. Pokrywa ono koszty naprawy uszkodzonego mienia oraz ewentualne odszkodowania.

Ubezpieczenie AC chroni samochód firmy przed uszkodzeniami wynikającymi z różnych przyczyn, takich jak kradzież, wandalizm czy zdarzenia losowe (np. gradobicie).

Ponadto mogą Państwo wybrać u nas zarówno podstawowe, jak i rozszerzone opcje, takie jak Assistance czy ochrona przed szkodami powstałymi w wyniku działań osób trzecich.

Korzystając z oferowanych przez nas ubezpieczeń samochodu na firmę, zyskują Państwo gwarancję, że Wasz biznes będzie chroniony przed nieoczekiwanymi zdarzeniami oraz finansowymi konsekwencjami ich wystąpienia.

Ubezpieczenie floty pojazdów

Jeśli zarabiacie Państwo, organizując transport, ubezpieczenie floty pojazdów to rzecz, o której tym bardziej nie wolno Wam zapomnieć. Służymy profesjonalnym wsparciem i świetną znajomością realiów rynkowych. Możecie liczyć na to, że znajdziemy rozwiązanie, które pośród wielu ubezpieczeń transportowych najlepiej zaspokoi Wasze oczekiwania i doskonale będzie pasowało do prowadzonej przez Was działalności.

Ubezpieczenie OC

Zapewniamy konkurencyjne ceny obowiązkowych ubezpieczeń auta od odpowiedzialności cywilnej. Koszty ubezpieczenia zmniejszają się jeszcze w przypadku konieczności ubezpieczenia floty samochodów służbowych. Słowem, im większa liczba używanych w Państwa firmie aut podlega ubezpieczeniu, tym jesteśmy w stanie przedstawić korzystniejsze warunki wykupowanego dla nich OC. Polisa w tym wypadku gwarantuje pokrycie kosztów napraw pojazdów uszkodzonych przez Państwa auto.

Ubezpieczenie AC

Z perspektywy firmy ważniejsze są korzyści wynikające z polisy AC (autocasco), ponieważ to ona gwarantuje zwrot kosztów m.in. za naprawy własnych aut uszkodzonych na skutek eksploatacji, wypadku lub kolizji. Dzięki aktualnemu ubezpieczeniu autocasco mogą Państwo również otrzymać odszkodowanie na pokrycie strat związanych z kradzieżą auta lub szkód powstałych w wyniku jej usiłowania. Dodatkowo wypłata odszkodowania gwarantowana jest w sytuacji pożaru lub wybuchu pojazdu oraz innych zdarzeń, do których doszło losowo. Do zdarzeń losowych zaliczyć można uszkodzenia auta w wyniku zjawisk atmosferycznych, a także kolizję spowodowaną przez zwierzę, które wybiegło na drogę. W przypadku AC polisa może uwzględniać także dodatkowe ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia szyb.

Ubezpieczenie assistance

Jeśli samochód w Państwa firmie jest używany do celów dalekich podróży służbowych, świetną dla Was opcją jest ubezpieczenie assistance. Zapewnia ono pomoc w przypadku awarii auta na drodze. Wykupując ubezpieczenie assistance, otrzymują Państwo gwarancję odholowania auta z każdego miejsca w Polsce i poza granicami kraju, ewentualnie, jeżeli jest to tylko możliwe, jego naprawę na miejscu zdarzenia. Ponadto na czas naprawy zapewnimy Państwu samochód zastępczy.

Ubezpieczenia dla aut w leasingu

Warto też bliżej poznać nasze warunki ubezpieczenia dla aut branych w leasing. Nasza oferta spełnia bowiem duże wymagania firm leasingowych, które często narzucane są leasingobiorcy. Proponujemy więc ubezpieczenia, które na wysokim poziomie zabezpieczają auta firmowe w leasingu m.in. od wypadków, kolizji i ewentualnych kradzieży, a przy tym nie są tak kosztowne, jak wiele konkurencyjnych polis.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.