Ubezpieczenie samochodu firmy

Chcemy przedstawić Państwu korzystne dla Was ubezpieczenie samochodu firmy, dzięki któremu używane do celów służbowych auta są w pełni chronione od wypadków i innych zdarzeń losowych. W podstawowym zakresie ubezpieczenia proponujemy pakiet OC plus AC, z dodatkową opcją ochrony NNW i usług assistance.

Ubezpieczenie OC

Zapewniamy konkurencyjne ceny obowiązkowych ubezpieczeń auta od odpowiedzialności cywilnej. Koszty ubezpieczenia zmniejszają się jeszcze w przypadku konieczności ubezpieczenia floty samochodów służbowych. Słowem, im większa ilość używanych w Państwa firmie aut podlega ubezpieczeniu, tym jesteśmy w stanie przedstawić korzystniejsze warunki wykupowanego dla nich OC. Polisa w tym wypadku gwarantuje pokrycie kosztów napraw pojazdów uszkodzonych przez Państwa auto.

Ubezpieczenie AC

Z punktu firmy ważniejsze są korzyści wynikające z polisy AC (autocasco), ponieważ to ona gwarantuje zwrot kosztów m.in. za naprawy własnych aut uszkodzonych na skutek eksploatacji, wypadku lub kolizji. Dzięki aktualnemu ubezpieczeniu autocasco mogą Państwo również otrzymać odszkodowanie na pokrycie strat związanych z kradzieżą auta lub szkód powstałych w wyniku jej usiłowania. Dodatkowo wypłata odszkodowania gwarantowana jest w sytuacji pożaru lub wybuchu pojazdu oraz innych zdarzeń, do których doszło losowo. Do zdarzeń losowych zaliczyć można uszkodzenia auta w wyniku zjawisk atmosferycznych, a także kolizję spowodowaną przez zwierzę, które wybiegło na drogę. W przypadku AC polisa może uwzględniać także dodatkowe ubezpieczenie na wypadek uszkodzenia szyb.

Ubezpieczenie assistanece

Jeśli samochód w Państwa firmie jest używany do celów dalekich podróży służbowych, świetną dla Was opcją jest ubezpieczenie assistance. Zapewnia ono pomoc w przypadku awarii auta na drodze. Wykupując ubezpieczeni assistance, otrzymują Państwo gwarancję odholowania auta z każdego miejsca w Polsce i poza granicami kraju, ewentualnie, jeżeli jest to tylko możliwe, jego naprawę na miejscu zdarzenia. Ponadto na czas naprawy zapewnimy Państwu samochód zastępczy.

Ubezpieczenia dla aut w leasingu

Warto też bliżej poznać nasze warunki ubezpieczenia dla aut branych w leasing. Nasza oferta spełnia bowiem duże wymagania firm leasingowych, które często narzucane są leasingobiorcy. Proponujemy więc ubezpieczenia, które na wysokim poziomie zabezpieczają auta firmowe w leasingu m.in. od wypadków, kolizji i ewentualnych kradzieży, a przy tym nie są tak kosztowne, jak wiele konkurencyjnych polis.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00