Ubezpieczenie Autocasco - Warszawa

Ubezpieczenie Autocasco

Ubezpieczenie Autocasco to jedno z ubezpieczeń dobrowolnych i niepodlegających restrykcjom ze strony policji ani rządu. Jego posiadanie przynosi korzyści materialne oraz zapewnia spokój ducha. Dobrze wybrane ubezpieczenie Autocasco na pewno jest rozwiązaniem, z którego warto skorzystać.

Przed czym chroni nas ubezpieczenie Autocasco?

Ubezpieczenie AC zabezpiecza nas przed:

  • szkodami parkingowymi,
  • zniszczeniem pojazdu przez nieznanych sprawców,
  • uszkodzeniem pojazdu w wyniku sił przyrody,
  • uszkodzeniem pojazdu z winy Kierowcy.

 

Przed czym nie chroni nas ubezpieczenie Autocasco?

Umowy dotyczące ubezpieczeń Autocasco napisane są ciężkim, niezrozumiałym, branżowym językiem. Dodatkowe elementy dokumentu to ogólne postanowienia umowy zawierające od kilkunastu do kilkudziesięciu punktów. Z lektury wybranych umów wynika, że towarzystwo ubezpieczeniowe nie pokryje strat związanych z kradzieżą samochodu, jeśli pojazd przywłaszczono w zestawie z dowodem rejestracyjnym. Warto dodać, że dowód rejestracyjny jest dokumentem, który większość z nas trzyma w schowku. Takich szczegółów znaleźć można znacznie więcej, a po dokładnym przeczytaniu dokumentu okazuje się, że nasze ubezpieczenie Autocasco jest po prostu bezużyteczne.

Naprawy pojazdów w ramach Autocasco

Istnieje możliwość naprawienia pojazdu w ramach polisy. Towarzystwa ubezpieczeniowe oferują dwie możliwości. Pierwsza to naprawa pojazdu na własną rękę i wypłata zaproponowanego przez rzeczoznawcę odszkodowania. Druga opcja ubezpieczenia Autocasco polega na oddaniu samochodu w ręce renomowanego serwisu i wymianie części pojazdu na elementy nowe lub oryginalne. Właściciel warsztatu rozliczy się z ubezpieczycielem bez pośrednictwa i udziału kierowcy. Większość warsztatów w mieście stołecznym Warszawa posiada klauzulę Autocasco, która uprawnia do napraw w ramach ubezpieczenia.

Pakiet Assistance

Ubezpieczenie Autocasco warto połączyć z ubezpieczeniem Assistance. Nie dość, że otrzymamy zwrot kosztów naprawy, to będziemy mogli liczyć na doraźną pomoc ze strony TU. Ubezpieczyciele zapewniają usługi holowania, naprawy na miejscu awarii i infolinię telefoniczną. Niektórzy z nich zapewniają samochody zastępcze i możliwość kontynuacji podróży innym środkiem transportu.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.