Ubezpieczenia komunikacyjne Warszawa

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rozporządzenia poświęcone ubezpieczeniom komunikacyjnym dotyczą pojazdów mechanicznych o charakterze lądowym. Są to samochody, motory, motorowery i pojazdy rolne. Ubezpieczenia tego rodzaju chronią właścicieli pojazdów przed kosztami wynikającymi z różnych zdarzeń losowych związanych z użytkowaniem tych pojazdów. Ubezpieczenia komunikacyjne dzielimy na dobrowolne i obowiązkowe. Zajmujemy się sprzedażą ubezpieczeń w Warszawie (Bemowo, Białołęka, Bielany, Żoliborz, Tarchomin). Przed wyborem odpowiedniej polisy, warto dokładnie przeanalizować swoje potrzeby oraz możliwości finansowe, aby wybrać dla siebie najlepszą ofertę.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC (odpowiedzialności finansowej) należy do ubezpieczeń komunikacyjnych o charakterze obligatoryjnym. Jest jednym z podstawowych ubezpieczeń komunikacyjnych, które chroni właścicieli pojazdów przed kosztami związanymi z wypadkiem. Regularne opłacanie składek to obowiązek każdego kierowcy posiadającego zarejestrowany pojazd. W przypadku zwłoki z płatnościami, kierowcy grozi wysoka grzywna. Co więcej, naraża on siebie na znacznie wyższe straty finansowe, gdyż w przypadku kolizji zostanie obciążony wszystkimi kosztami, które w normalnej sytuacji pokryłoby ubezpieczenie OC. Polisa obejmuje koszty wyrządzone przed właściciela pojazdu innym osobom w wyniku wypadku drogowego.

Co pokrywa polisa OC?

Zgodnie z danymi Głównego Urzędu Statystycznego, po Polsce jeździ przeszło 30 milionów aut. Tylko w Warszawie jest ich ponad 1,3 miliona. Przy rosnącej liczbie użytkowników dróg, łatwiej o stłuczki i poważniejsze zdarzenia. Wszystkim, którzy każdego dnia pokonują zatłoczone ulice, trasy i autostrady, proponujemy najtańsze ubezpieczenia komunikacyjne. Polisa OC obejmuje szkody wyrządzone przez właściciela pojazdu innym osobom w wyniku wypadu drogowego. Pokrywa m.in. koszty leczenia, rehabilitacji czy odszkodowanie za utracone dochody. Oprócz tego pokrywa koszty naprawy uszkodzonego pojazdu. Oferujemy ubezpieczenia komunikacyjne renomowanych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie samochodu

O tym, jak ważne jest ubezpieczenie samochodu, niech świadczą liczby. Służby prasowe Policji, opierając się na statystykach za rok 2019, poinformowały, że na polskich drogach doszło do blisko 30 tysięcy wypadków. Liczba ofiar śmiertelnych sięgnęła prawie 3 tysięcy, a ponad 35 tysięcy osób zostało rannych. Statystki przypominają również, że każdego dnia dochodzi do ponad 1200 stłuczek! Dlatego posiadanie ubezpieczenia samochodu jest nie tylko zalecane, ale wręcz niezbędne dla każdego właściciela pojazdu. Dzięki niemu można uniknąć wysokich kosztów wynikających z wypadku drogowego czy kradzieży pojazdu. Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty.

Ubezpieczenie dodatkowe

Ubezpieczenia komunikacyjne to jeden z najważniejszych segmentów polskiej gospodarki. Według danych zgromadzonych przez Polską Izbę Ubezpieczeń Polacy inwestują w ubezpieczenia transportowe ok. 15 milionów złotych rocznie. Dowodzi to jednego – komfort i poczucie bezpieczeństwa to rzeczy bezcenne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz ubezpieczeń dodatkowych, które zapewniają dodatkową ochronę dla właścicieli pojazdów. Wybór ubezpieczenia tego rodzaju zależy od indywidualnych potrzeb i wymagań kierowcy. Przed wyborem odpowiedniej polisy warto dokładnie przemyśle swoje potrzeby i porównać oferty różnych Towarzystw Ubezpieczeniowych.

Ubezpieczenie Autocasco

Ubezpieczenie Autocasco (zwane również ubezpieczeniem AC) to jedno z najczęściej wybieranych dodatkowych ubezpieczeń komunikacyjnych. Chroni Państwa przed szkodami parkingowymi, kradzieżą pojazdu, zderzeniem z dziką zwierzyną oraz konsekwencjami błędów kierowcy. W ramach Autocasco możecie liczyć na bezpłatną naprawę pojazdu. Autocasco może obejmować różne rodzaje szkód. Polisa tego rodzaju oferuję ochronę dla pojazdu w przypadku różnych zdarzeń losowych, takich jak: kolizja, wypadek, kradzież czy uszkodzenie spowodowane przez siły natury. W przypadku wystąpienia szkody, ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie w wysokości ustalonej w umowie ubezpieczenia.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Chroni Państwa zarówno podczas jazdy, jak i w trakcie postoju. Zapewnia ochronę przed skutkami wypadków, które mogą prowadzić do trwałego lub czasowego uszczerbku na zdrowiu. Wypłata odszkodowania dostosowana jest do wysokości składki oraz rodzaju uszczerbku. Należy pamiętać, że ubezpieczenie chroni nie tylko kierowcę, ale wszystkich podróżujących z nim autem. Ubezpieczyciel wypłaca odszkodowanie, które może pomóc w pokryciu kosztów leczenia oraz rehabilitacji, a w przypadku śmierci – zabezpieczenia finansowo rodzinę osoby ubezpieczonej.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistance uprawnia Państwa do korzystania z usług pomocy drogowej. Jest to dodatkowa opcja, która może być zawarta w polisie ubezpieczeniowej. Jej celem jest zapewnienie szybkiej i skutecznej pomocy w przypadku awarii pojazdu. Wymiar wsparcia zależy od wykupionego abonamentu oraz indywidualnej umowy zawartej z ubezpieczycielem. Niektórzy z nich zapewniają poszkodowanym pełną obsługę warsztatową. Ubezpieczenie Assistance może obejmować m.in. holowanie pojazdu do najbliższego warsztatu, dostarczenie paliwa lub naprawę pojazdu w miejscu awarii. Koszt tego rodzaju polisy uzależniony jest m.in. od zakresu usług, rodzaju i wieku pojazdu, a także obszaru.

Każde z oferowanych przez nas ubezpieczeń komunikacyjnych pełni określoną funkcję i pomaga wyjść z opresji. Szczegóły dostępne w poszczególnych zakładkach.

Jakie dokumenty potrzebne są do zawarcia umowy ubezpieczenia komunikacyjnego?

W celu zawarcia umowy ubezpieczenia komunikacyjnego należy przygotować podstawowe dokumenty, które wymagane są podczas zakupu polisy ubezpieczeniowej. Niezbędnymi dokumentami są:

  • dowód rejestracyjny pojazdu,
  • umowa kupna-sprzedaży samochodu (w przypadku auta, które nie zostało jeszcze zarejestrowane),
  • prawo jazdy,
  • aktualna polisa ubezpieczeniowa.

Jeśli zakupiony samochód stanowi współwłasność, wówczas wymagane jest okazanie dokumentów wszystkich współwłaścicieli pojazdu, w celu ustalenia podstawowych danych osobowych każdego z właścicieli, m.in. numeru PESEL, adresu, daty wydania prawa jazdy.

Zachęcamy do kontaktu z nami w celu zapoznania się ze szczegółami oferty ubezpieczeń komunikacyjnych. Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i doradzimy w kwestii wyboru najkorzystniejszej polisy dla każdego klienta.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biura:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
ul. Pałuków 2 lok. U7, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00