Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Ubezpieczenia komunikacyjne

Rozporządzenia poświęcone ubezpieczeniom komunikacyjnym dotyczą pojazdów mechanicznych o charakterze lądowym. Są to samochody, motory, motorowery i pojazdy rolne. Ubezpieczenia komunikacyjne dzielimy na dobrowolne i obowiązkowe.

Obowiązkowe ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC należy do ubezpieczeń komunikacyjnych o charakterze obligatoryjnym. Regularne opłacanie składek to obowiązek każdego kierowcy posiadającego zarejestrowany pojazd. W przypadku zwłoki z płatnościami, kierowcy grozi wysoka grzywna. Co więcej, naraża on siebie na znacznie wyższe straty finansowe, bowiem w przypadku kolizji zostanie obciążony wszystkimi kosztami, które w normalnej sytuacji pokryłoby ubezpieczenie OC.

Ubezpieczenie dodatkowe

Ubezpieczenia komunikacyjne to jeden z najważniejszych segmentów polskiej gospodarki. Według danych zgromadzonych przez Polską Izbę Ubezpieczeń Polacy inwestują w ubezpieczenia transportowe ok. 15 milionów złotych rocznie. Dowodzi to jednego – komfort i poczucie bezpieczeństwa to rzeczy bezcenne. W naszej ofercie znajdą Państwo szeroki wachlarz ubezpieczeń dodatkowych.

Ubezpieczenie Autocasco

Ubezpieczenie Autocasco chroni nas przed szkodami parkingowymi, kradzieżą pojazdu, zderzeniem z dziką zwierzyną oraz konsekwencjami błędów kierowcy. W ramach Autocasco możemy liczyć na bezpłatną naprawę pojazdu.

Ubezpieczenie NNW

Ubezpieczenie NNW to ubezpieczenie przed następstwami nieszczęśliwych wypadków. Chroni nas zarówno podczas jazdy, jak i w trakcie postoju. Wypłata odszkodowania dostosowana jest do wysokości składki oraz rodzaju uszczerbku.

Ubezpieczenie Assistance

Ubezpieczenie Assistanceuprawnia nas do korzystania z usług pomocy drogowej. Wymiar wsparcia zależy od wykupionego abonamentu oraz indywidualnej umowy zawartej z ubezpieczycielem. Niektórzy z nich zapewniają poszkodowanym pełną obsługę warsztatową.

Każde z ubezpieczeń komunikacyjnych pełni określoną funkcję i pomaga wyjść z opresji. Szczegóły dostępne w poszczególnych zakładkach.

Zapraszamy!

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00