Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne

Chociaż większość osób w Polsce objęta jest podstawowym ubezpieczeniem zdrowotnym, przysługująca z tego tytułu bezpłatna opieka lekarska nie spełnia oczekiwań wielu z nas. Dzieje się tak m.in. z uwagi na utrudniony dostęp do lekarzy specjalistów i naprawdę długi czas oczekiwania w kolejce do badań diagnostycznych i gabinetów zabiegowych. Ponieważ w sytuacji choroby nie możemy sobie pozwolić na jakąkolwiek zwłokę, korzystamy z usług gabinetów prywatnych, płacąc za coś, co teoretycznie przysługuje nam za darmo. W efekcie wydajemy często potężne kwoty pieniędzy na szybki dostęp do konsultacji i badań lekarskich. Wykupując w naszej firmie prywatną polisę z dobrowolnym ubezpieczeniem zdrowotnym, automatycznie zyskują Państwo wyższy poziom świadczeń w tym zakresie.

Co gwarantuje nasza polisa z ubezpieczeniem zdrowotnym?

Nasze prywatne, dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne obejmuje szeroki zakres świadczeń medycznych, które mogą Państwo wybrać na podstawie własnych priorytetów. Ubezpieczenie gwarantuje Państwu codzienną opiekę medyczną oraz pomoc w razie wypadku lub nagłej, ciężkiej choroby. Zapewnia lepszy dostęp do lekarzy wielu specjalizacji w całej Polsce.

Nasze polisy polecamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom zainteresowanym wykupem dodatkowych ubezpieczeń dla pracowników. W ramach opłacanej miesięcznie, kwartalnie lub rocznie polisy zyskują Państwo także możliwość szybszego wykonania specjalistycznych badań i zabiegów ambulatoryjnych, na które w „normalnym” trybie czeka się znacznie dłużej.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00