Ubezpieczenie zdrowotne


Nikogo nie trzeba przekonywać, że zdrowie należy do najważniejszych sfer życia. Pracujący, bez względu na charakter prawny zatrudnienia, są przeważnie objęci publiczną opieką zdrowotną. Dzieje się tak dlatego, że z przywilejem pracy łączy się obowiązek ubezpieczenia zdrowotnego. Znając praktykę, wiecie Państwo, że obowiązkowe ubezpieczenie zdrowotne jest często jedynie pozorem zabezpieczenia. Już niemal legendarna stała się zła organizacja i odległe terminy wizyt i zabiegów w ramach publicznej służby zdrowia. To zresztą problem nie tylko polski, a wydolność publicznych systemów opieki zdrowotnej pozostawia wiele do życzenia. Ponieważ w sytuacji choroby nie można sobie pozwolić na jakąkolwiek zwłokę, korzysta się z usług gabinetów prywatnych, płacąc za coś, co teoretycznie przysługuje za darmo. W efekcie wydaje się często potężne kwoty pieniędzy na szybki dostęp do konsultacji i badań lekarskich. Może warto więc pomyśleć o dodatkowym ubezpieczeniu zdrowotnym? Instrumencie, dzięki któremu zyskacie Państwo szybki dostęp do najlepszych specjalistów. Co ważne, dobrane przez nas ubezpieczenia zdrowotne okażą się przydatne, a może i niezbędne, na wypadek poważnych chorób, zabiegów i hospitalizacji.

Dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne

Dobrowolnym ubezpieczeniem zdrowotnym bywają objęci ci, którzy nie kwalifikują się do obowiązku ubezpieczenia. Mowa głównie o zatrudnionych w oparciu o umowę o dzieło. Zapewne wielu z Państwa pracuje w ten sposób. Zapewne też staracie się, by nie tylko Wy, ale i Wasi bliscy zostali objęci świadczeniami w ramach dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego. Przygotowane przez nas propozycję pozwolą Wam i Waszym bliskim poczuć się pewniej i bezpiecznie. Pomyślcie o sytuacjach, o których nie myśli nikt, kto cieszy się dobrym zdrowiem w sile wieku. Zastanówcie się nad dodatkowymi środkami, które zostaną Wam wypłacone na wypadek dłuższego pobytu w szpitalu, skomplikowanej operacji czy zdiagnozowania poważnego zachorowania.

Nasze prywatne, dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne obejmuje szeroki zakres świadczeń medycznych, które mogą Państwo wybrać na podstawie własnych priorytetów. Ubezpieczenie gwarantuje Państwu codzienną opiekę medyczną oraz pomoc w razie wypadku lub nagłej, ciężkiej choroby. Zapewnia lepszy dostęp do lekarzy wielu specjalizacji w całej Polsce.

Nasze polisy polecamy zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom zainteresowanym wykupem dodatkowych ubezpieczeń dla pracowników. W ramach opłacanej miesięcznie, kwartalnie lub rocznie polisy zyskują Państwo także możliwość szybszego wykonania specjalistycznych badań i zabiegów ambulatoryjnych, na które w „normalnym” trybie czeka się znacznie dłużej.

Dla kogo przeznaczone jest dobrowolne ubezpieczenie zdrowotne?

Opcja dobrowolnego ubezpieczenia zdrowotnego kierowana jest m.in. do:

• osób, które nie odprowadzają obowiązkowych składek zdrowotnych np. z powodu zatrudnienia na umowę o dzieło,

• osób, które mają prawo do obowiązkowego ubezpieczenia, np. małżonek osoby opłacającej składkę zdrowotną,

• cudzoziemców przebywających na terenie Polski (obywateli państw Unii Europejskiej lub obywateli innych państw pod warunkiem posiadania wizy),

• zagranicznych studentów studiujących w Polsce,

• osób przyjeżdżających do Polski na staż,

• uchodźców,

• wolontariuszy.

Zapraszamy do naszego biura w Warszawie. Doświadczony agent ubezpieczeniowy wskaże Państwu najlepsze rozwiązanie.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.