Ubezpieczenia turystyczne - Warszawa

Ubezpieczenie turystyczne

O czym nigdy nie zapomnimy wybierając się w podróż? O szczoteczce do zębów, bieliźnie i dowodzie osobistym. Ubezpieczenie turystyczne to element pomijany. Czy słusznie? Koszty hospitalizowania za granicą są ogromne i niejednokrotnie przewyższają cenę wycieczki. Ubezpieczenie turystyczne powinno spełniać kilka podstawowych warunków.

Czym grozi brak ubezpieczenia turystycznego?

Brak ubezpieczenia turystycznego może być źródłem wielu poważnych konsekwencji. Pomijając wypadki związane z chodzeniem po górach i wysokimi kosztami ewentualnych akcji ratunkowych (a wystarczy skręcić kostkę!), równie ważne jest odpowiednie zabezpieczenie na wypadek kradzieży, utraty sprzętu lub zachorowania na poważne choroby zakaźne. Jeśli nie zainwestujemy w ubezpieczenie turystyczne, w najlepszym wypadku koszty nieszczęśliwych zdarzeń pokryjemy sami, a te niekiedy przewyższają kilkadziesiąt tysięcy euro. Profesjonalny doradca ubezpieczeniowy jest zorientowany nie tylko w aktualnej ofercie ubezpieczycieli, ale także w specyfice rejonów turystycznych. Korzystając z jego wiedzy, poznamy najczęstsze zagrożenia funkcjonujące w danych krajach, ryzyko kradzieży oraz występujące choroby zakaźne. Krótko mówiąc – nasze ubezpieczenie turystyczne będzie dostosowane do występujących w danym kraju zagrożeń.

Jakie ubezpieczenie turystyczne wybrać?

Ubezpieczenie turystyczne powinno spełniać kilka podstawowych warunków, jednak ze względu na zróżnicowaną specyfikę podróży, każdemu Klientowi zależy na czym innym. Sportowcy pragną ubezpieczenia turystycznego od wypadków, złamań i poważnych uszczerbków na zdrowiu, z kolei osoby podróżujące autostopem poszukują zabezpieczeń przed kradzieżą, napaścią i zachorowaniem. Jak zatem rozpoznać dobre i tanie ubezpieczenie turystyczne?

Najważniejsze wyznaczniki dobrego ubezpieczenia turystycznego to:

  • opieka zdrowotna za granicą,
  • organizacja oraz pokrycie kosztów leczenia za granicą,
  • wypłatę świadczeń w następstwie nieszczęśliwego wypadku,
  • ubezpieczenie bagażu,
  • rozszerzenie ubezpieczenia o uprawianie sportów wysokiego ryzyka,
  • rozszerzenie ubezpieczenia o nieszczęśliwe wypadki podczas wykonywania pracy.

Ubezpieczenia turystyczne – doradztwo w Warszawie

Warto uchronić się przed dodatkowym nieszczęściem i w porę wykupić odpowiednią polisę. Bez względu na cel podróży nasi doradcy pomogą Państwu w znalezieniu zarówno ubezpieczenia turystycznego, jak i ubezpieczenia na życie. Siedziba naszej firmy znajduje się w Warszawie, ale obsługujemy Klientów z całego Mazowsza.

Zapraszamy!

Ubezpieczenie turystyczne

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00