Ubezpieczenia Assistance

Ubezpieczenia Assistance

Na czym polega?

Pozyskanie ubezpieczenia Assistance jest całkowicie dobrowolne i nie podlega z restrykcjom ze strony policji i rządu. Polisa nie kosztuje wiele, a o tym, że warto ją mieć przekonał się niemal każdy kierowca. Awaria w trakcie podróży wiąże się nie tylko z ogromnymi kosztami, ale i sporym stresem. Ubezpieczenie Assistance to holowanie do miejsca docelowego, transport innym środkiem lokomocji lub bezpłatne wypożyczenie samochodu.

Ile kosztuje ubezpieczenie Assistance?

Ceny ubezpieczenia Assistance wahają się w zależności szerokości pakietu. Niektóre Towarzystwa Ubezpieczeniowe oferują darmową opiekę nad zwierzętami, bezpłatne wyżywienie i nocleg w renomowanym hotelu. Ponadto pakiet Assistance możemy nabyć  w formie dodatku do ubezpieczenia Autocasco lub NNW.  Z tej możliwości warto skorzystać szczególnie w okresie wakacyjnym.

Czy ubezpieczenie Asistance działa za granicą?

Awaria w obcym kraju to jeden z najmroczniejszych koszmarów każdego kierowcy. Brak profesjonalnych narzędzi, zaplecza warsztatowego i znajomości języka przyprawia o zawrót głowy. Na szczęście możemy się przed tym uchronić. Towarzystwa Ubezpieczeniowa oferują atrakcyjne warunki ubezpieczenia Assistance w trakcie delegacji i zagranicznych wojaży. Pakiety międzynarodowe obejmują nocleg, holowanie i zakup biletów umożliwiających kontynuowanie podróży.

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące ubezpieczeń Assistance zachęcamy do kontaktu drogą mailową, telefoniczną lub osobistą. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie, a doświadczeni doradcy czekają na Państwa przez 5 dni w tygodniu.

Zapraszamy!

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.