Ubezpieczenie pracownika

Dodatkowe ubezpieczenie jest świetną formą motywacji pracowników, jak też ważnym elementem wizerunkowym firmy, która chce być postrzegana jako dobry pracodawca. Z dodatkowych polis standardowo korzystają już korporacje, natomiast my chcemy przekonać o ich wartości również dla mniejszych przedsiębiorstw.

Oferowane przez nas ubezpieczenia pracowników zapewniają zarówno lepszą ochronę na życie, jak i pomoc w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków. Mogą także objąć pracowników specjalistyczną opieką lekarską, jeśli pracodawca wybierze opcję połączoną z ubezpieczeniem medycznym. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też dodatkowe ubezpieczenia, które gwarantują pracownikom lepszą przyszłość na emeryturze, gdyż gromadzą przeznaczane na nią symboliczne środki.

Ubezpieczenia grupowe

Naszą propozycją dla pracodawców zainteresowanych ubezpieczeniem pracownika są grupowe ubezpieczenia na życie. W ich zakresie wypłacamy środki m.in. w przypadku zachorowań, które wykluczają szybki powrót do pracy, a także w sytuacji pobytu w szpitalu, przebytej operacji lub konieczności podjęcia rehabilitacji. Jest to dobra oferta nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale też dla średnich i małych firm, które w ten sposób mogą zadbać o swoich pracowników i ich rodziny, a jednocześnie zyskać opinię rzetelnego pracodawcy. Ubezpieczenia tego rodzaju są elastyczne i podlega im szeroki zakres świadczeń, dzięki czemu można dopasować je idealnie do potrzeb i możliwości danej firmy. Ponadto część składek opłacanych przez pracodawcę z tytułu ubezpieczenia można uznać jako koszt podatkowy.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00