Ubezpieczenie pracownika Warszawa


Ubezpieczenie pracownika może spełniać kilka funkcji jednocześnie. Przede wszystkim jest ochroną i zabezpieczeniem dla tych, których obejmuje. Warto jednak pamiętać, że polisa z powodzeniem stać się może elementem systemu motywacyjnego. Tym sposobem pracodawca okazuje większe zainteresowanie i troskę swoim podwładnym, zapewniając im dodatkowe korzyści. Jak więc widać, ubezpieczenie pracownika nie tylko chroni, ale też motywuje. A pełniąc te dwie funkcje, buduje też pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa.

To, co do niedawna był raczej praktyką korporacyjną, dziś z powodzeniem przenika do sektora firm średnich, mniejszych, a nawet mikroprzedsiębiorstw. Może więc warto wyróżnić się, proponując swoim pracownikom pewną ochronę. Oferujemy ubezpieczenia pracowników, które są ważnym elementem ochrony przed nieoczekiwanymi sytuacjami finansowymi, które mogą wyniknąć z choroby, wypadku czy innych zdarzeń losowych. Naszymi klientami są osoby z Warszawy, w tym dzielnic: Bemowo, Bielany, Białołęka, Żoliborz i Tarchomin.

Oferta ubezpieczeń dla pracownika

Oferowane przez nas ubezpieczenia dla pracowników zapewniają zarówno lepszą ochronę na życie, jak i pomoc w przypadku następstw nieszczęśliwych wypadków. Mogą także objąć pracowników specjalistyczną opieką lekarską, jeśli pracodawca wybierze opcję połączoną z ubezpieczeniem medycznym. Ubezpieczenie pracownika jest ważne nie tylko dla niego, ale również dla jego rodziny. Tego rodzaju polisa pozwala osobom bliskim na utrzymanie dochodu, co zapobiega ryzyku zadłużenia i utracie stabilności finansowej.

Ubezpieczenia dla pracowników pozwalają też zadbać o jeszcze jedną ze sfer życia. Istnieje bowiem możliwość nie tylko objęcia ochroną, ale też budowania kapitału emerytalnego. W czasach, w których przymusowy system repartycyjny powoduje najwyżej dodatkowe obciążenia, nie gwarantując wypłat w przyszłości, takie rozwiązanie jawi się jako szczególnie warte rozważenia. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty ubezpieczeń dla pracowników.

Ubezpieczenie wypadkowe

Każdy, kto objęty jest obowiązkowym ubezpieczeniem emerytalnym i rentowym, jest również chroniony na okoliczność wypadku w miejscu pracy. Co ważne, pracownikowi należy się świadczenie z tytułu ubezpieczenia wypadkowego, nawet jeśli wykonuje czynności związane z obowiązkami zawodowymi, które nie zostały bezpośrednio przekazane mu w ramach polecenia służbowego. Zakład Ubezpieczeń Społecznych decyduje wówczas o przyznaniu zasiłku chorobowego. Jeśli następstwa wypadku są poważniejsze, ZUS wypłaca także świadczenie rehabilitacyjne. Jeśli natomiast w wyniku wypadku poszkodowany utracił możliwość dalszej pracy zawodowej, ubezpieczyciel decyduje się na ustanowienie i wypłacenie renty.

Ochrona pracowników w miejscu pracy

Warto zadbać o swoich podwładnych, rozszerzając ich ochronę również o instrumenty spoza rezerwuaru ZUS. W trudnych chwilach wsparcie przewidującego pracodawcy może się okazać trudne do przecenienia, a dzięki odpowiedzialnym decyzjom Wasi pracownicy będą mogli utrzymać standard życia na dotychczasowym poziomie. Ubezpieczenie wypadkowe jest ważnym aspektem ochrony pracowników w miejscu pracy. Wysokość składki ubezpieczeniowej zależy od rodzaju wykonywanej pracy, ryzyka związanego z danym stanowiskiem, a także liczby pracowników zatrudnionych w danej firmie.

Ubezpieczenia grupowe

Naszą propozycją dla pracodawców zainteresowanych ubezpieczeniem pracownika są grupowe ubezpieczenia na życie. W ich zakresie wypłacane są środki m.in. w przypadku zachorowań, które wykluczają szybki powrót do pracy, a także w sytuacji pobytu w szpitalu, przebytej operacji lub konieczności podjęcia rehabilitacji. Jest to dobra oferta nie tylko dla dużych przedsiębiorstw, ale też dla średnich i małych firm, które w ten sposób mogą zadbać o swoich pracowników i ich rodziny, a jednocześnie zyskać opinię rzetelnego pracodawcy. Ubezpieczenia tego rodzaju są elastyczne i podlega im szeroki zakres świadczeń, dzięki czemu można dopasować je idealnie do potrzeb i możliwości danej firmy. Ubezpieczenie grupowe jest rozwiązaniem, które umożliwia pracodawcom zapewnienie ochrony swoim pracownikom.

Korzyści dla pracownika i pracodawcy

Co szczególnie warto podkreślić, część składki ubezpieczeniowej można zakwalifikować jako koszt przedsiębiorcy. Stąd więc polisa zyskuje jeszcze jedną zaletę. Nie tylko chroni interesy pracodawcy, nie tylko zabezpiecza pracownika, ale też otwiera drogę do większych oszczędności i optymalizacji kosztów w firmie. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i przedstawimy szczegóły oferty ubezpieczeń pracowniczych. Jesteśmy przekonani, że oferowane przez nas produkty sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biura:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
ul. Pałuków 2 lok. U7, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00