Opieka zdrowotna za granicą

Wypadki i nagłe zachorowania mogą zdarzyć się wszędzie – w domu, w pracy, w drodze, jak również w trakcie zagranicznego urlopu. Dlatego planując go, warto wziąć pod uwagę wykupienie dodatkowego ubezpieczenia turystycznego, co zaleca nawet sam Narodowy Fundusz Zdrowia. Teoretycznie osoby ubezpieczone w Polsce w ramach podstawowej opieki zdrowotnej, mają ją także zapewnioną za granicą. W praktyce jest to często niewystarczająca ochrona zdrowia i życia, i kiedy faktycznie musimy skorzystać z pomocy lekarzy podczas zagranicznego urlopu, możemy otrzymać za tę pomoc spory rachunek. Proponowane przez naszą firmę ubezpieczenie turystyczne uchroni Państwa przed konsekwencjami tego rodzaju, gdyż zapewni pokrycie kosztów za opiekę i leczenie za granicą w każdej nagłej sytuacji.

Oferujemy bardzo dobre, konkurencyjne warunki ubezpieczenia turystycznego dla osób, które podróżują indywidualnie, z rodziną lub grupowo, w ramach organizowanych wycieczek za granicę. Niezależnie od celu i kierunku podróży, przygotowane dla Państwa ubezpieczenie pokrywać może koszty opieki zdrowotnej we wszystkich krajach w Europie i na pozostałych kontynentach. Polisa może obowiązywać przez dowolny, wybrany przez Państwa okres, zazwyczaj do roku czasu. Nasza oferta jest skonstruowana w taki sposób, aby uzupełniać podstawowy zakres opieki zdrowotnej za granicą, gwarantowanej w ramach Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego (EKUZ).

Czego nie obejmuje EKUZ?

Europejka Karta Ubezpieczenia Społecznego (w skrócie EKUZ) jest dokumentem nieodpłatnie wydawanym przez NFZ osobom udającym się za granicę. Karta ta uprawnia polskich turystów do korzystania z bezpłatnej podstawowej opieki medycznej w państwowych placówkach zdrowotnych na terenie państw UE, jednakże na zasadach obowiązujących w odwiedzanym kraju. Karta nie pokrywa kosztów związanych z transportem powrotnym do Polski. Bez dodatkowego ubezpieczenia będą Państwo musieli również opłacić z własnej kieszeni koszty ratownictwa medycznego oraz poszukiwań przez zagraniczne, specjalistyczne służby ratunkowe. Niektóre kraje nie respektują też EKUZ w zakresie hospitalizacji, za którą naliczają zazwyczaj spore opłaty.

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00