Ubezpieczenie samochodu: opony i szyby

Ubezpieczenie opon i szyb

Większość pakietów AC obejmuje szkody parkingowe oraz krzywdy wyrządzone przez dzikie zwierzęta i osoby trzecie. Warto rozszerzyć polisę o dodatkowe czynniki skupiające w swojej formule najczęstsze i najbardziej irytujące oraz kosztowne awarie.

Ubezpieczenie opon

Pęknięcie opony to jedna z najczęściej spotykanych awarii. Wydawać by się mogło, że to drobiazg, ale nic bardziej mylnego. Samodzielna wymiana opony nie zawsze jest możliwa. Czasami wiąże się z posiadaniem specjalistycznego sprzętu i zaawansowanych umiejętności. W takiej sytuacji warto skorzystać z pomocy profesjonalistów.

Podstawowe pakiety ubezpieczeń Autocasco nie obejmują likwidacji szkód związanych z przedziurawieniem opony, dlatego warto zainwestować w bezpośrednie ubezpieczenie opon. TU oferują wiele atrakcyjnych rozwiązań – wymianę opony, holowanie oraz pokrycie kosztów związanych z czasem naprawy. Kierowca nie traci punktów AC, a transakcja przebiega bezgotówkowo.

Ubezpieczenie szyb

Nietrudno o uszkodzenie szyby. Odpryski powstają w wyniku zderzeń z niewielkimi kamieniami, dzikim ptactwem, a nawet drobnymi gałązkami. Naprawa lub wymiana szyb wiąże się z kosztami sięgającymi kilku tysięcy złotych! Mechanicy oferują w tej materii wiele rozwiązań – począwszy na polerowaniu i wygładzaniu szyb aż po kompleksową wymianę szyb czołowych, bocznych i tylnych.  Ubezpieczenie szyb gwarantuje pokrycie kosztów montażu, holowania, transportu, noclegu na trasie i innych następstw uszkodzenia szyby.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.