Ubezpieczenia majątkowe i zdrowotne


„Ubezpieczenia – Artur Jabłoński” to firma reprezentująca najwyższe standardy biznesowe oraz etyczne. Prezentujemy ubezpieczenia majątkowe oraz zdrowotne. Nasze propozycje spełniają oczekiwania właścicieli samochodów, przedsiębiorców oraz troskliwych i rozsądnych rodziców.

Ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia majątkowe dotyczą mienia oraz odpowiedzialności cywilnej. Ubezpieczyć możemy nieruchomości, przedmioty szklane, bagaż i wszystko co dla nas wartościowe. Sporą część ubezpieczeń majątkowych stanowią ubezpieczenia transportowe i komunikacyjne:

Dowolne mienie możemy zabezpieczyć przed rozbojem, kradzieżą, zaginięciem lub zniszczeniem. Wysokość polisy zależy od wartości przedmiotu i potrzeb związanych z jej ochroną. Ubezpieczenie majątkowe to nie tylko minimalizacja strat, ale i spokojny, bezpieczny sen dla Ciebie i Twoich bliskich.

ubezpieczenia majątkowe

Ubezpieczenia zdrowotne i niemajątkowe

Ubezpieczenia zdrowotne i niemajątkowe dzielimy na indywidualne oraz grupowe. W zależności od wykupionego abonamentu dobrowolne ubezpieczenia zdrowotne zapewniają dostęp do szeregu specjalistów, wizyty domowe, zwrot kosztów pogrzebu i odszkodowanie za następstwa nieszczęśliwych wypadków.

W skład ubezpieczeń niemajątkowych o charakterze zdrowotnym wchodzą:

Bez względu na obiekt zainteresowania naszym Klientom oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Oferujemy produkty ubezpieczeniowe przeznaczone zarówno dla firm, jak i osób prywatnych.

Zapraszamy!

 

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.