Dokumenty potrzebne do ubezpieczenia samochodu

i zgłaszania szkód


"Ubezpieczenia – Artur Jabłoński" to przedsiębiorstwo specjalizujące się w ubezpieczeniach medycznych, turystycznych i wypadkowych. Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz pomoc doraźną w zakresie segregacji i analizy poszczególnych rozwiązań.

Jako uzupełnienie naszej oferty prezentujemy szereg przydatnych dokumentów niezbędnych zarówno przy zakupie polisy, jak i realizacji jej podstawowych założeń. Do Państwa dyspozycji oddajemy:

 

Naszym Klientom oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie zawierania umów oraz deniwelacji szkód i uzyskaniu odpowiedniego odszkodowania. Rozumiemy skomplikowaną strukturę biurokracji oraz systemy wewnętrzne najpopularniejszych towarzystw ubezpieczeniowych.

Zapraszamy do współpracy!

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.