Ubezpieczenia OC – sprzedaż w Warszawie

Ubezpieczenie OC

Ubezpieczenie OC to obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Do jego posiadania zobligowani są właściciele wszystkich zarejestrowanych pojazdów mechanicznych. Przepisy te obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej. Ubezpieczenie OC to ochrona zarówno dla Kierowców, jak i przemieszczającej się ludności. Jego posiadanie sprawia, że jeśli spowodujemy wypadek, nie będziemy musieli płacić za kosztowne naprawy i  skomplikowane leczenie. Brak aktualnego OC powoduje nałożenie licznych kar i sankcji.

Nieaktualne ubezpieczenie OC – kary

Nie warto zwlekać z opłaceniem składki OC. Opóźnienie dłuższe niż dwa tygodnie skutkuje karą wynoszącą 4200 zł. W przypadku firmy policja ma w zwyczaju badać nie tylko zatrzymany pojazd, ale i pozostałe samochody firmowe. Jeśli chodzi o małe i średnie przedsiębiorstwa, grzywny za brak aktualnego OC mogą wynosić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. W przypadku spowodowania wypadku poszkodowanym odszkodowanie wypłaci Ubezpieczeniowy Fundusz Gwarancyjny, a odpowiedzialnością i zwrotem kosztów zostanie obarczony kierowca bez aktualnego ubezpieczenia OC.

Podwójne ubezpieczenie OC – co robić?

Wykupując korzystną ofertę ubezpieczenia OC, należy pamiętać o tym, aby anulować poprzednią. W przeciwnym razie będziemy zmuszeni zapłacić za obie. Należy pamiętać o tym, że umowy dotyczące ubezpieczeń OC ulegają automatycznemu przedłużeniu co 12 miesięcy.

Dobre OC – jak wybrać?

Jeśli Twoje ubezpieczenie OC wkrótce wygasa, a wciąż nie wiesz, które Towarzystwo Ubezpieczeniowe wybrać, koniecznie skontaktuj się z jednym ze specjalistów firmy „Ubezpieczenia – Artur Jabłoński”. Posiadamy aktualny katalog umożliwiający dostosowanie oferty do Państwa potrzeb. Istnieje możliwość rozbudowania oferty o ubezpieczenia Autocasco i Assistance.

Zapraszamy!

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.