Leczenie za granicą w ramach ubezpieczenia turystycznego


Aby mogli Państwo czuć się naprawdę bezpiecznie podczas wypoczynku poza Polską, proponujemy ubezpieczenie turystyczne, które wychodzi poza zakres podstawowej opieki zdrowotnej za granicą. Wykup polisy ubezpieczeniowej, w zależności od wybranej konfiguracji usług, może zapewnić pokrycie kosztów za leczenie za granicą w przypadku:

  • nagłego pogorszenia stanu zdrowia, w tym wymagającego interwencji służb ratunkowych,
  • ratowania zdrowia i życia w sytuacji nieszczęśliwego wypadku,
  • zaostrzenia choroby przewlekłej lub wystąpienia związanych z nią powikłań,
  • obrażeń powstałych w wyniku uprawiania sportów ekstremalnych.

Warto też wyraźnie zaznaczyć, że wybrane w naszej firmie polisy medyczne gwarantują turystom z Polski pokrycie kosztów leczenia szpitalnego czy też związanego z koniecznością przeprowadzenia za granicą nagłych, ratujących życie operacji. Ponadto ubezpieczenie może obejmować bezpłatny transport chorego do kraju, czego nie zapewnia posiadanie Europejskiej Karty Ubezpieczenia Zdrowotnego.

Odwiedzając biuro naszej agencji ubezpieczeniowej w Warszawie, otrzymają Państwo pomoc kompetentnych osób w wyborze odpowiednio dobranej polisy turystycznej. Będzie to łatwiejsze, jeśli poznamy Państwa cel podróży, ponieważ w każdym kraju obowiązują inne warunki podstawowej opieki zdrowotnej. Ma to wpływ na dostęp do bezpłatnego leczenia za granicą, na jakie mogą liczyć turyści.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.