Ubezpieczenie domu Warszawa


Ubezpieczenie domu jest bardzo ważnym elementem zabezpieczającym majątek osoby ubezpieczonej. Chroni zarówno dom, jak i jego zawartość przed różnymi rodzajami ryzyk, w tym m.in. przed pożarem, zalaniem czy kradzieżą wyposażenia. Oferujemy ubezpieczenie domu dla klientów z Warszawy (m.in. Bemowa, Białołęki, Bielan, Żoliborza i Tarchomina) i okolic. Nasza oferta jest dopasowana do indywidualnych potrzeb oraz oczekiwań naszych klientów, a jednocześnie zapewnia im pełną ochronę ich domów oraz wyposażenia.

Szeroki zakres ochrony ubezpieczeniowej

Proponujemy różne rodzaje polis, np. ubezpieczenie od pożaru i powodzi, ubezpieczenie od kradzieży wyposażenia, a także ubezpieczenie od szkód wyrządzonych przez zwierzęta domowe. Zakres ochrony nie jest z góry ustalony. W zależności od potrzeb klienta proponujemy także dodatkowe opcje ubezpieczenia nieruchomości. Warto wiedzieć, że w ramach ubezpieczenia domu, można objąć ochroną także przynależące do niego pomieszczenia, np. garaż, piwnica, strych czy miejsce parkingowe.

Pełna ochrona w przypadku wystąpienia szkody

Ubezpieczenie całego budynku mieszkalnego, domu lub mieszkania, może wykupić każda osoba, nawet jeśli nie jest jego właścicielem, ale jest w nim jedynie zameldowana. Dbamy o to, aby nasza oferta była przejrzysta zrozumiała dla klientów, dlatego przed podpisaniem umowy, omawiamy i wyjaśniamy jej warunku, odpowiadamy na pytania i staramy się rozwiązać wszelkie wątpliwości. Naszym celem jest zawsze zadowolenie klienta oraz zapewnienie mu pełnej ochrony w przypadku wystąpienia szkody w jego domu.

Koszty ubezpieczenia domu

Koszt ubezpieczenia domu zależy od wielu czynników, takich jak lokalizacja i wiek budynku, jego wielkość oraz konstrukcja. Ważne jest również czy w okolicy występują różnego rodzaju zagrożenia – pożary, powodzie czy trzęsienia ziemi. W przypadku wystąpienia szkody ubezpieczyciel może pokryć koszty naprawy i remontu. Nasi klienci mogą liczyć na szybką i fachową pomoc. Dzięki nam nie będą musieli się Państwo martwić o nieplanowane wydatki związane z naprawą szkód.

Polisa dostosowana do potrzeb

Posiadanie ubezpieczenia domu daje poczucie komfortu, spokoju i bezpieczeństwa w codziennym życiu. Przed wykupieniem odpowiedniej polisy należy jednak dokładnie przeczytać umowę i zapoznać się z jej warunkami. Zachęcamy do kontaktu z nami. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w wyborze najkorzystniejszej dla Państwa oferty ubezpieczenia domu. Współpracujemy jedynie z renomowanymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi, dlatego korzystając z naszych usług, mają Państwo gwarancję polisy w pełni dostosowanej do Państwa potrzeb i oczekiwań.

 

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biura:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
ul. Pałuków 2 lok. U7, 03-188 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00