Indywidualne ubezpieczenie na życie. Jak to działa?


Najcenniejsze co mamy, to własne życie. Dlatego dobrze jest ubezpieczyć się w renomowanej firmie ubezpieczeniowej. W ten sposób nie tylko ochronimy siebie, lecz także oszczędzimy wielu kłopotów naszym bliskim, w przypadku naszego odejścia. W dzisiejszym wpisie wyjaśniamy jak działa indywidualne ubezpieczenie na życie.

Zabezpiecz swoich bliskich

Jeśli zdecydujemy się na indywidualne ubezpieczenie na życie, w przypadku naszej śmierci nasza rodzina otrzyma wysokie odszkodowanie. Kwota odszkodowania zależeć będzie od:

  • stanu zdrowia osoby ubezpieczonej
  • wysokości składek

Odszkodowanie takie pozwoli nam przede wszystkim pokryć koszty pochówku. Dzięki zagwarantowanej kwocie, nie będziemy musieli martwić się, że nie starczy nam funduszy na pogrzeb bliskiej osoby.

Zabezpiecz siebie

Indywidualne ubezpieczenie na życie to także ubezpieczenie, które chroni nas samych.

W przypadku nagłego zachorowania, nieplanowanego pobytu w szpitalu lub konieczności zakupu leków ubezpieczyciel zwróci wszelkie koszty. Podobnie w przypadku znacznego uszczerbku na zdrowiu, wypadku w pracy czy nawet wypadku komunikacyjnego.

Ubezpiecz się od nowotworów

Firmy ubezpieczeniowe bacznie obserwują zmiany, zachodzące w społeczeństwie i przyglądają się, jakie choroby trawią współczesna ludzkość. Właśnie dlatego coraz więcej z nich posiada możliwość rozszerzenia indywidualnego ubezpieczenia na życie o ubezpieczenie od nowotworów.

Warto zdać sobie sprawę, że  nowotwory złośliwe to obecnie jedna z najczęstszych przyczyn przedwczesnej śmierci, a na raka co roku umiera ponad 8 milionów osób.

Indywidualne ubezpieczenie na życie oferuje możliwość rekompensaty finansowej w przypadku zachorowania na raka, także zadośćuczynienie za przeprowadzoną operację, radio oraz chemioterapię. Co niezwykle ważne w przypadku tej choroby, w ramach ubezpieczenia na raka znaleźć może się nawet konsultacja medyczna wykonywana w zagranicznych klinikach. To nie koniec zalet tego rodzaju ubezpieczenia: pakiet zapewni fachową opiekę medyczną, pomoc wykwalifikowanego psychologa oraz zabezpieczenie finansów dla nas i dla naszej rodziny.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.