Ubezpieczenie OC dla dziecka? Da się zrobić!


Ubezpieczenie OC dla dziecka? Da się zrobić!

Nie jesteśmy w stanie przewidzieć, jakie zdarzenia losowe mogą nas spotkać w najbliższej lub dalekiej przyszłości, nawet jeśli wydaje nam się, że nasze życie jest stabilne oraz uporządkowane. Dlatego warto wziąć pod uwagę różne scenariusze – takie jak nieszczęśliwy wypadek, nagłą i długotrwałą chorobę, która uniemożliwi nam wykonywanie obowiązków zawodowych lub kontuzję w trakcie uprawiania sportów ekstremalnych. Jeśli z wyprzedzeniem pomyślimy o wykupieniu dobrej polisy – to możemy spać spokojnie. Ponieważ zarówno my, jak i nasza rodzina mamy zagwarantowaną pełną ochronę w przypadku nagłych i trudnych do przewidzenia zdarzeń losowych. Jednak oprócz ubezpieczenia na życie, medycznego czy turystycznego warto również posiadać ubezpieczenie OC w życiu prywatnym – szczególnie gdy mamy dzieci. W jakich sytuacjach tego typu polisa jest niezbędna?

Dlaczego warto wykupić ubezpieczenie OC? 

Ubezpieczenie OC jest niezwykle przydatne w życiu codziennym. Obejmuje zarówno przypadkowo wyrządzone szkody, które dotyczą osób trzecich, jak i należące do nich dobra ruchome i nieruchome. W końcu każdemu z nas zdarzyło się coś nieumyślnie zniszczyć lub uszkodzić – na przykład zalać sąsiadowi mieszkanie czy zarysować lakier na samochodzie. Dzięki wykupieniu ubezpieczenia OC w życiu prywatnym nie musimy się martwić, że będziemy musieli pokryć szkodę z własnej kieszeni, ponieważ środki na jej naprawę zostaną pobrane z naszej polisy.

O wykupieniu ubezpieczenia OC warto również pomyśleć, gdy mamy dzieci, ponieważ to na nas spoczywa odpowiedzialność w przypadku nieumyślnego uszkodzenia przez nie cudzego mienia czy spowodowania uszczerbku na zdrowiu. Jak wiadomo – dzieci mają mnóstwo energii i trudno je upilnować w każdej sytuacji. Może się zdarzyć, że w trakcie zabawy przed domem nasza pociecha uszkodzi należący do sąsiada samochód czy ogrodzenie, wybije szybę lub przypadkowo wyrządzi krzywdę koledze albo koleżance. Niejednokrotnie pokrycie takiej szkody może nas po prostu bardzo dużo kosztować i przewyższać nasze możliwości finansowe. Dlatego tak ważne jest wykupienie ubezpieczenia OC, dzięki czemu unikniemy stresu w przypadku pojawienia się tego rodzaju losowych sytuacji.

 

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.