Od czego ubezpieczają się Polacy? TOP 3 nietypowych pomysłów


Od czego ubezpieczają się Polacy? TOP 3 nietypowe pomysły

Ubezpieczenie na życie, nieruchomości, od odpowiedzialności cywilnej, majątkowe… Zdaje się, że każdy przynajmniej raz w życiu słyszał o takich polisach. Można nawet śmiało stwierdzić, że są one bardzo popularne. Okazuje się jednak, że Polacy idą o krok dalej i decydują się na nieco mniej oczywiste ubezpieczenia, które niekiedy wręcz zaskakują.

Jakie są najbardziej zaskakujące ubezpieczenia Polaków?

Na wstępie należy zaznaczyć, że w zasadzie można ubezpieczyć się niemal od każdego zdarzenia o charakterze losowym. Z tego względu niektórzy decydują się na wykupienie takich polis. Nie zawsze wiadomo, czy jest to inwestycja poważna, czy może nieco żartobliwa…

Współcześnie bardzo popularną polisą jest ubezpieczenie przed ciążą uczestniczki kolonii. Wychowawcy kolonijni mają obowiązek pilnowania swoich podopiecznych, jednak jak wiadomo, nieletni mają swoje sposoby na ich przechytrzenie. Z tego względu opiekunowie wykupują ubezpieczenie, które ma ich uchronić przed odpowiedzialnością.

Na uwagę zasługują także nietypowe zapisy ubezpieczenia NNW. Okazuje się, że Polacy chętnie rozszerzają ten pakiet o takie okoliczności jak np. wsiadanie i wysiadanie z samochodu, tankowanie, uzupełnianie płynów czy nawet naprawa usterki na trasie. Słowem, przezorny zawsze ubezpieczony.

Ostatni przykład nie jest tak zaskakujący, jak poprzednie, a wręcz przeciwnie. Zdaje się, że powinien być standardem. Mowa tu oczywiście o ubezpieczeniu domu w budowie. Niedokończone budynki są bardzo często okradane ze znajdującego się w nim wyposażenia, które niekiedy bywa bardzo kosztowne. Z tego względu należy stwierdzić, że wykupienie takiej polisy to strzał w dziesiątkę.

Jako broker ubezpieczeniowy z Warszawy, zapraszam Cię do kontaktu. Oferuję zarówno standardowe, jak i nieco mniej oczywiste ubezpieczenia. Jestem więc przekonany, że trafisz na polisę, która spełni Twoje oczekiwania. W razie pytań lub wątpliwości pozostaję do dyspozycji.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.