Czym jest polisa na zwierzę i kiedy warto ją wykupić?


Czym jest polisa na zwierzę i kiedy warto ją wykupić?

Do tego, że można ubezpieczyć się niemal od wszystkiego, z pewnością nie trzeba nikogo przekonywać. Zdaje się, że polisa na zwierzęta nie jest szczególnie popularna. Może warto jednak przemyśleć jej zakup?

Polisa na zwierzę – na czym polega?

Wybierając się na wakacje, wybieramy dobre ubezpieczenie turystyczne. Kupując jakikolwiek pojazd, mamy z kolei prawny obowiązek wykupienia OC. Wiele osób decyduje się również na indywidualną polisę na życie. To zdecydowanie najpopularniejsze rodzaje ubezpieczeń w naszym kraju. Niestety mało kto myśli o zabezpieczeniu swojego zwierzęcia.

Polisy na zwierzęta są szczególnie popularne w Wielkiej Brytanii. Brytyjczycy to prawdziwi miłośnicy domowych pupili. Trzeba przyznać, że takie ubezpieczenie jest dobrą inwestycją. Koszty leczenia czy rehabilitacji mogą być niekiedy zatrważające. Jeżeli właściciel zechce uratować swojego przyjaciela, w niektórych przypadkach będzie musiał liczyć się z ogromnym wydatkiem.

Ubezpieczenie na zwierzę najczęściej obejmuje m.in. wspomniane koszty leczenia i rehabilitacji, opiekę dentystyczną, a nawet pomoc behawioralną. Wiele zależy oczywiście od oferty ubezpieczyciela, który warunkuje zakres ochrony. Często można uzyskać odszkodowanie także za np. kradzież czy zaginięcie pupila, śmierć lub wypadki z jego udziałem.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniu zwierzęcia?

Zainteresowani najczęściej wybierają pojedyncze ubezpieczenie. Warto jednak mieć na uwadze, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby ubezpieczyć kilka zwierząt jednocześnie. Wówczas można liczyć na korzystne zniżki lub nawet preferencyjne warunki. Z tego względu dobrym rozwiązaniem jest dokładne przeanalizowanie dostępnych ofert. Jeżeli jesteś zainteresowany wykupieniem polisy na swoje zwierzę, zapraszam Cię do podjęcia kontaktu.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.