Ubezpieczenie OC najemcy. Dlaczego warto w nie zainwestować?


Ubezpieczenie OC najemcy. Dlaczego warto w nie zainwestować?

Jeżeli wynajmują Państwo posiadane przez siebie mieszkanie najemcy, to dobrze, byście rozważyli zakup odpowiedniej polisy w formie ubezpieczenia nieruchomości – nie ubezpieczenie OC najemcy, które stanowi polisę przeznaczoną właśnie dla wspomnianych najemców. Taka inwestycja niesie za sobą liczne korzyści, a jedną z nich jest szeroki zakres wykupowanej polisy. Oznacza to, że jako właściciele mieszkania będą mogli Państwo być spokojni o swoją nieruchomość, wynajmując ją innym osobom.

Jeżeli jednak jesteście Państwo najemcami, którym zależy na tym, by na wypadek spowodowania ewentualnych szkód w mieszkaniu mieć zabezpieczenie w postaci w postaci wypłaty należności z wykupionej polisy, pomyślcie o wykupieniu ubezpieczenia OC najemcy. Przed czym chroni taka polisa?

Co można zyskać, ubezpieczając wynajmowane mieszkanie?

Ubezpieczenie majątkowe wykupione w Warszawie lub w innej miejscowości przydaje się przede wszystkim wtedy, kiedy jako najemcy mieszkania dokonają Państwo w nim jakiejś szkody. Wszelkie koszta z tym związane zostaną wówczas pokryte przez ubezpieczyciela. Okazuje się nieocenioną pomocą między innymi wtedy, kiedy zostanie wybita szyba w nieruchomości. Ubezpieczenie OC najemcy jest korzystne również z tego względu, że kiedy dojdzie do zalania wynajmowanego mieszkania, to także w tym przypadku koszt naprawy szkód spowodowanych takim zdarzeniem zostanie pokryty przez ubezpieczyciela.

Pamiętajcie Państwo o tym, że wysokość składki jest bardzo często o wiele niższa niż koszt przywrócenia nieruchomości do odpowiedniego stanu. Właśnie dlatego warto wykupić ubezpieczenie OC najemny, które pozwala na spokojne życie w wynajmowanym mieszkaniu – bez obaw, że nagle dojdzie do wypadku i konieczne będzie sfinansowanie kosztów naprawy ewentualnych szkód.

Odwiedź nasze biuro w Warszawie

Dysponujemy ładnym i czystym biurem na warszawskich Bielanach. Bliskość węzła komunikacyjnego Bemowo – Żoliborz – Śródmieście zapewnia komfortowy dojazd mieszkańcom Warszawy i okolic.

Zapraszamy do odwiedzin!

 

Nasze biuro:
ul. J. Conrada 24 lok. U3, 01-922 Warszawa
Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 9:00 - 18:00

Skontaktuj się z nami!

Wyślij do nas swoje pytania za pomocą formularza kontaktowego. Agent ubezpieczeniowy skontaktuje się z Tobą tak szybko, jak to tylko możliwe!

Jesteśmy liderem w dziedzinie ubezpieczeń. Nasze atuty to 20 lat doświadczenia, kreatywność, zdolności analityczne i chęć rozwoju. Stale podnosimy kwalifikacje, dzięki czemu sektor finansowy nie kryje przed nami żadnych tajemnic. Jeśli chcesz oddać przykre obowiązki w cudze ręce, ta oferta jest dla Ciebie. Współpracujemy ze szkołami, firmami i osobami prywatnymi. Każdą sprawę traktujemy priorytetowo. Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

Zapraszamy do kontaktu!

Pola oznaczone (*) są wymagane.